Ewa Chodakowska w ogniu pytań. Jedna z fanek zastanawia się, kiedy trenerka będzie w ciąży. Odpowiedziała

Ewa Chodakowska na Instagramie odpowiadała na pytania fanów. Jeden z internautów zapytał trenerkę o to, kiedy ta planuje powiększyć rodzinę.

Ewa Chodakowska urządziła Q&A na swoim Instagramie. Wśród pytań pojawiło się bardzo intymne, mianowicie o to, kiedy Chodakowska planuje zajść w ciążę. Co ciekawe trenerka nie pominęła pytania i udzieliła na nie odpowiedzi. Ta była jednak wymijająca. 

Zobacz wideo Ewa Chodakowska: Moje ciało jest wizytówką mojego stylu życia
Kiedy baby? - zapytała jedna z obserwatorek Chodakowskiej.

Trenerka oznaczyła na zdjęciu siostrzenicę oraz bratanka i napisała:

Ale ja już mam bejbi i to niejedno. Chyba, że pytasz o BABY. Ja z babami za pan brat od lat - śmiała się.  

Ewa ChodakowskaEwa Chodakowska Fot. chodakowskaewa/Instagram

Ewa Chodakowska - sylwetkaChodakowska zdradziła swoje dokładne wymiary. Sylwetka to zasługa ćwiczeń i diety

Ewa Chodakowska o karierze psycholożki

Ponadto Chodakowska zdradziła, że po czterdziestym roku życia planuje spełniać się w roli psycholożki - trenerka już jakiś czas temu przyznała się, że zaczyna studiować psychologię. 

Psychologia na bank, nie rezygnując rzecz jasna z tego, co robię teraz. Plan jest taki, żeby robić to, co robię jeszcze lepiej - przyznała. 

Trenerka zdradziła też, ile ma wzrostu. 

Kiedyś zaokrąglałam do 170 cm, bo byłam przekonana, że mam 168 cm. Później ktoś mnie dobrze zmierzył i odebrał wszelkie nadzieje... 166 cm jak w mordę strzelił - śmiała się. 

Ewa Chodakowska zdradza sekrety pięknej cery

Trenerka opowiedziała też, jak dba o cerę. Przyznała przy tym, że nie stroni od zabiegów kosmetycznych i odwiedza salony medycyny estetycznej. 

Jem zdrowo, piję wodę, wysypiam się, minimalizuję stres, robię manualne masaże twarzy - wyliczała. 

Na tym jednak nie koniec:

Robię witaminowe mezo, ostatnio zaczęłam robić endermolift twarzy (metoda liftingu twarzy bez skalpela - przy. red), ale nie jestem systematyczna, obiecuję się poprawić - pisała. 

Ponadto Chodakowska zdradziła, że jej rodzice długo myśleli, że spodziewają się chłopca, dlatego Ewa miała dostać na imię...Tadzik. Spodziewaliście się takich szczerych wyznań?

Ewa ChodakowskaEwa Chodakowska wspomina swoje początki w show-biznesie. Przy okazji pochwaliła się starym zdjęciem w ciemnych włosach

Więcej o: