Maciej Musiał chwali się fotką z Cezarym Pazurą. Aktor pozuje bez koszulki. Misiek Koterski komentuje: Ale bydlę

Maciej Musiał i Cezary Pazura zrobili sobie razem zdjęcie. Trzeba przyznać, że starszy aktor wyjątkowo korzystnie prezentuje się w takim wydaniu. Nie dziwimy się, że Maciek nie zdecydował się na zdjęcie koszulki.

Cezary Pazura i Maciej Musiał mieli szansę poznać się bliżej za sprawą filmu "Dwie korony", którego fabuła opowiada o działalności franciszkanina, ojca Maksymiliana Kolbego. Widać, że panowie się polubili - dowodem na to może być chociażby wspólna fotka opublikowana przez młodszego aktora. Cezary Pazura zaprezentował internautom imponujące efekty wieloletnich treningów. Robią wrażenie!

Cezary Pazura i Maciej Musiał prężą się przed lustrem

Maciej Musiał i Cezary Pazura w 2017 roku zagrali w filmie "Dwie korony", w którym pierwszy z nich wciela się w postać młodego franciszkanina, z kolei 58-latek wystąpił w roli ojca Zeno. Okazuje się, że być może ponownie wezmą udział we wspólnym projekcie, o czym świadczyłoby ich ostatnie spotkanie.

Cezary PazuraCezary Pazura samotnie wychowywał córkę Anastazję. Opowiedział o relacjach, jakie ich łączą

Panowie zapozowali razem do zdjęcia. Cezary śmiało zdecydował się na zdjęcie koszulki, pod którą kryły się imponujące muskuły wypracowane na siłowni. Fani i znajomi aktora nie mogli wyjść z podziwu. Wcale się im nie dziwimy! Pazura wygląda rewelacyjnie.

Osz kurczę. Piękna forma - zachwycała się Anna Markowska z "Top model".
Ale bydlę - napisał zaskoczony Misiek Koterski.
Czarek szacun. Maciek, ty też klatę pokaż - skomentował rozbawiony Oliver Janiak.

Nie tylko fani, ale również inne gwiazdy są pod wielkim wrażeniem muskulatury Cezarego Pazury.

Wow. Widzę, że pan Czarej grubo się bawi- napisał Marcin Gortat.
Ale bydlę- dodał Misiek Koterski. 
Łosz. Kierrrwa- pisała Wieniawa. 

Cezary Pazura, Edyta PazuraCezary Pazura pokazał, jak wiąże sznurowadła żonie. Edyta Pazura jest w ciąży? Znamy odpowiedź

 

Poza zdjęciem, na profilu Macieja Musiała pojawiło się też wideo, na którym Pazura rusza mięśniami na klatce piersiowej. Jesteście pod wrażeniem formy 58-latka? My bardzo!

Zobacz też: Maciej Musiał zabrał głos w sprawie protestów. Gwiazdor TVP staje w obronie kobiet. Jedni dziękują, inni atakują: Taki wierzący

Zobacz wideo Cezary Pazura mówi o swojej relacji z Januszem Gajosem