Maciej Musiał zabrał głos w sprawie protestów. Gwiazdor TVP staje w obronie kobiet. Jedni dziękują, inni atakują: Taki wierzący

Maciej Musiał w końcu odniósł się do ostatnich wydarzeń z kraju. Aktor i gwiazdor TVP namawiał fanów do wzięcia udziału w poniedziałkowych protestach.

Maciej Musiał dołączył do grona znanych osób, które publicznie stanęły po stronie kobiet walczących o swoje prawa. Protesty organizowane od kilku dni w naszym kraju są skutkiem czwartkowego wyroku Trybunału Konstytucyjnego w sprawie zaostrzenia ustawy antyaborcyjnej.

Zobacz wideo Maciej Musiał

Maciej Musiał wspiera kobiety w walce o prawa. Namawiał do wzięcia udziału w proteście

W poniedziałek na Instagramie Maćka Musiała pojawił się nowy post. Aktor wykonał selfie, na które nałożył czarno-biały filtr. Opatrzył je krótkim opisem: 

WYBÓR. 16:00.

Gwiazdor apelował, by jego obserwatorzy wzięli udział w poniedziałkowych protestach.

 

Pod postem aktora nie zabrakło podziękowań ze strony kobiet.

Mądrego to i fajnie posłuchać.
Dziękujemy!

Zdjęcie Musiała skomentowali również Ci, którzy są zadowoleni z wyroku Trybunału Konstytucyjnego, który orzekł, że prawo do aborcji w przypadku ciężkich i nieuleczalnych wad płodu jest niezgodne z Konstytucją.

To jest bolszewicka chołota, która próbuje zrobić rewolucję. Jak można szanować taką dzicz która zabiera swoje dzieci i krzyczy przy nich "wy*******".
Taki wierzący... a czwarte przykazania: Nie zabijaj? Te dzieci nie mają wyboru.. Żegnam.

Post Macieja Musiała z pewnością zaskoczył wielu, w końcu aktor od lat jest gwiazdą TVP - to tam w serialu "Rodzinka.pl" rozpoczynał swoją karierę. Podobnie poczyniła inna gwiazda telewizji państwowej, Marcelina Zawadzka, która do tej pory politycznie nie udzielała się wcale.

ZOBACZ TEŻAgnieszka Chylińska opowiedziała o chorych dzieciach. Nikt jej nie pomaga. "Nigdy nie chciałam, żeby ktoś żył tak jak ja"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.