Michał Szpak był na protestach przed domem Kaczyńskiego. Gwiazdor "The Voice of Poland" straci pracę? TVP komentuje

Michał Szpak brał udział w Strajku Kobiet. Był obecy podczas "Dziadów" przed domem Jarosława Kaczyńskiego. Czy przez to jego pozycja w "The Voice of Poland" jest zagrożona? TVP komentuje.

Michał Szpak jest jurorem "The Voice of Poland", jednym z najpopularniejszych programów TVP, już od lat, ale nie przeszkadza mu to wprost mówić o swoich poglądach. I choć w stacji mówi się o "ideologii LGBT", to Michał Szpak już dwa razy okazał wsparcie osobom LGBT. Z kolei ostatnio poparł Strajk Kobiet i wziął udział w "Dziadach" przed domem Jarosława Kaczyńskiego. Co z teraz z jego pracą w TVP? Stacja komentuje!

Zobacz wideo Co robi Michał Szpak po powrocie z nagrań „The Voice of Poland”?

Michał Szpak popiera Strajki Kobiet. TVP komentuje

Mogłoby się wydawać, że teraz pozycja Michała Szpaka w TVP jest zagrożona. W końcu jawnie sprzeciwia się opiniom głoszonym przez swojego pracodawcę. Nawet fani dali ostatnio wyraz swoim niepokojom, komentując jego udział w "Dziadach" przed domem Kaczyńskiego.

Super Michał, ale chyba z posadą jurora w "The Voice" będziesz musiał się pożegnać - napisał jeden z fanów.

Czy faktycznie? Serwis Plejada postanowił skontaktować się ze stacją i sprawdzić, jakie stanowisko ma TVP w tej sprawie. Okazuje się, że Michał Szpak może spać spokojnie. Przynajmniej na razie.

"The Voice of Poland" to najpopularniejszy muzyczny talent show w Polsce, który od lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem widzów. 11. edycja programu gromadzi przed telewizorami miliony Polaków i pozostaje niekwestionowanym liderem pasma. Skład trenerski 11. edycji "The Voice of Poland" pozostaje bez zmian. Program wchodzi w etap, w którym czworo uczestników z drużyny każdego trenera będzie walczyło o tytuł Najlepszego Głosu w Polsce. W najbliższą sobotę zobaczymy etap Nokaut, po którym poznamy wszystkich finalistów muzycznego talent show - informuje TVP w oświadczeniu przesłanym Plejadzie.

Myślicie, że zobaczymy muzyka w 12. sezonie "The Voice of Poland"?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.