Małgorzata Socha jest jedną z bardziej rozchwytywanych aktorek w Polsce. Wielu markom zależy na tym, aby właśnie z nią podjąć współprace, jednak ta bardzo ostrożnie przyjmuje spływające do niej propozycje. Jak sama przyznaje, stawia na jakość, a nie na ilość. Aktorka od kilku lat związana jest z marką Apart. Regularnie pojawia się w ich kampaniach promocyjnych. Jak się okazuje, ich wspólna dobra passa trwa w najlepsze, bowiem Socha pojawiła się w nowej, świątecznej kampanii biżuteryjnej marki.
Małgorzata Socha jest uznawana w Polsce również za jedną z najlepiej ubranych i wystylizowanych kobiet w show-biznesie. Perfekcyjny look to nie tylko dobrze dobrane ubrania, ale również dodatki i biżuteria. Aktorka nie lubi przepychu i stawia na klasykę, co doskonale możemy zobaczyć na zdjęciach z najnowszej kampanii. Zobaczcie zresztą sami.
Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, to dopiero początek świątecznej kampanii Apartu. Ponoć Małgorzata Socha nie jest jedyną jej gwiazdą, a już wkrótce mamy dowiedzieć się o dwóch nowych ambasadorkach. Co więcej, w nadchodzącym spocie reklamowym wystąpić mają wszystkie trzy panie, a towarzyszyć im ma muzyka słynnego polskiego artysty. To ponoć największe nazwiska rodzimego show-biznesu. Spodziewacie się, o kogo może chodzić?
Więcej zdjęć Małgorzaty Sochy ze świątecznej kampanii marki Apart znajdziecie w naszej galerii.
Afera wokół Doroty R. Prokuratura wystosowała akt oskarżenia wobec piosenkarki
Doda mówiła o braku podstaw do zabezpieczenia majątku. Jest komentarz rzecznika prokuratury
Szefowa TVN reaguje na odejście Dowbora. "Odważnie..."
Aleksandra Leo przekazała bardzo smutne wieści. Posłanka pożegnała bliską osobę
Miała zostać drugą Beatą Kozidrak. Jeden dramat przekreślił jej wielką szansę
Były menedżer Lewandowskiego wszystko wypaplał. Odsłonił kulisy małżeństwa piłkarza
Już wiadomo, kto weźmie w obroty Szmajkowskiego w "TzG"? To znany tancerz!
Gorąco przed koncertem Dawida Podsiadły. Jedna decyzja wywołała lawinę komentarzy
Hajduk wściekła się na Dowbora po jego odejściu z "DDTVN"? "Dowbor, nicponiu..."