Siostra Anny Przybylskiej odwiedziła grób aktorki. Agnieszka Kubera wrzuciła zdjęcie i podzieliła się smutną refleksją

Agnieszka Kubera, siostra zmarłej w 2014 roku Anny Przybylskiej, zdążyła odwiedzić grób aktorki jeszcze przez oficjalnym zamknięciem cmentarzy. Refleksyjnie odniosła się do tego w sieci.

Anna Przybylska zmarła sześć lat temu po walce z rakiem trzustki. Jej śmierć w tak młodym wieku była szokiem dla fanów i jej rodziny. Choroba przyszła szybko, a kilkunastomiesięczne leczenie w klinikach w Polsce i Szwajcarii niestety nie przyniosło oczekiwanych rezultatów. Aktorka zmarła 5 października w Gdyni. Jest w sercach i pamięci swoich bliskich, o czym może świadczyć relacja na koncie społecznościowym jej siostry.

Siostra Anny Przybylskiej odwiedziła jej grób

Anna Przybylska była młodszą siostrą Agnieszki Kubery, która była blisko związana z aktorką. Mimo różnic w charakterach zawsze mogły na siebie liczyć i to właśnie ona była z Przybylską w ostatnich chwilach jej życia. Wszystkich Świętych to jedna z okazji, by odwiedzić grób siostry, jednak niedawno rząd podjął decyzję, że cmentarze będą zamknięte. Okazuje się, że Agnieszka zdążyła udać się tam wcześniej i współczuła tym, którzy nie będą mogli zrobić tego w tym roku.

Agnieszka KuberaAgnieszka Kubera instagram.com@agulka2002

Nie wszyscy będą mieli tyle szczęścia, by zapalić znicz najbliższym - podpisała refleksyjnie siostra Przybylskiej. 

Anna Przybylska spoczywa na cmentarzu parafialnym w Gdyni-Oksywiu. Ze względu na obecną sytuację w Polsce rząd zdecydował, że przestrzenie przeznaczone na pochówek zostaną zamknięte, by ograniczyć tworzenie dużych skupisk ludzkich. Możliwe, że będzie można udać się tam dopiero w połowie listopada.

Wierni fani również pamiętają o zmarłej aktorce. Tym, którzy w tym roku nie mieli szansy przystanąć przy jej grobie i zapalić zniczy, przypominamy, jak wyglądał grób Anny Przybylskiej w zeszłym roku.

 

Zobacz też: Kuba Wojewódzki wspomina Annę Przybylską. "Uwodziła wszystkich tym, że nie uwodziła nikogo"

Zobacz wideo Agnieszka Mrozińska: Marzy mi się, żeby zagrać Anię Przybylską. Od 6 roku życia słyszę, że jestem do niej podobna
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.