Dramat w rodzinie Jamiego Foxxa. Odeszła jego ukochana siostra. DeOndra urodziła się z zespołem Downa

Tragedia w rodzinie Jamiego Foxxa. Aktor stracił ukochaną siostrę.

Jamie Foxx ma ostatnio dużo problemów życiu prywatnym. Rok temu aktor rozstał się z Katie Holmes. Para spotykała się przez sześć lat. Była żona Toma Cruise'a znalazła już sobie nową miłość, tymczasem o życiu miłosnym Foxxa wiadomo niewiele.

ZOBACZ TEŻ: Katie Holmes przyłapana na namiętnym pocałunku z nowym partnerem. Było bardzo gorąco

Ostatnio aktor podzielił się z fanami smutną wiadomością. Zmarła jego 36-letnia siostra.

Zobacz wideo Monika inna czuje się dopiero, gdy słyszy "ty Downie"

Jamie Foxx pożegnał siostrę na Instagramie

Jamie Foxx, jak większość gwiazd światowego formatu, nie ma w zwyczaju relacjonowania życia prywatnego w mediach społecznościowych. Na jego instagramowym profilu najczęściej pojawiają się fotki zza kulis produkcji, w których występuje. Teraz zrobił jednak wyjątek. Miał ku temu ważny i smutny powód. Zmarła jego 36-letnia siostra. DeOndra Dixon urodziła się z zespołem Downa.

Aktor podzielił się smutną wiadomością w długim wpisie.

 
Moje serce jest rozbite na milion kawałków... Moja piękna kochająca siostra DeOndra przeszła... Mówię, że przeszła, ponieważ zawsze będzie żyła... Każdy, kto znał moją siostrę, wiedział, że była jasnym światłem. Nie zliczę, ile razy mieliśmy imprezy w domu, kiedy ona wchodziła na parkiet i kradła show - czytamy.

W komentarzach wsparcia od razu zaczęły pojawiać wyrazy współczucia ze strony fanów oraz sławnych znajomych.

Żadne słowa nie mogą złagodzić tego, przez co przechodzisz, ale Jordanowie są tu dla Ciebie i Twojej rodziny! - napisał Michael B. Jordan.

Głos zabrała też córka aktora, Corinne.

Nasz anioł. Życie bez niej nie będzie takie samo.

Pasją DeOndry był taniec. Kobieta kilkukrotnie tańczyła u boku brata na scenie, w tym podczas występu na gali wręczenia nagród Grammy. Wystąpiła też w jednym z jego teledysków. W 2009 roku została uhonorowana wyróżnieniem od fundacji Global Down Syndrome Foundation, a następnie pełniła obowiązki jej ambasadorki.

Więcej o: