Anna Wintour rozstała się z partnerem! Byli parą przez 20 lat

Anna Wintour została singielką! Tabloid podał powody rozstania fashionistki z milionerem, Shelbym Bryanem.

Anna Wintour od ponad 30 lat uznawana jest za prawdziwą ikonę mody, z której zdaniem liczy się każda światowej sławy gwiazda, a przede wszystkim każdy projektant. Naczelna "Vogue" ciężko zapracowała na sukces, jednak przypięto jej łatkę bardzo chłodnej osoby. Przez ostatnie dwie dekady układało jej się również w życiu prywatnym - była związana z amerykańskim biznesmenem. Teraz - jeśli wierzyć plotkom - jej związek przeszedł do historii.

POLECAMYNawet Anna Wintour łamie swoje żelazne zasady. Zarzekała się, że nigdy tego nie założy. Lagerfeld uznałby to za klęskę

Zobacz wideo Jon Kortajarena gwiazdą okładki polskiej edycji "Vogue'a". Model odwiedził Warszawę

Anna Wintour rozstała się z partnerem

Informator Page Six podaje, że:

Atmosfera między Anną a Shelbym ochłodziła się i nie byli widywani razem już od dawna. Teraz okazuje się, że ich relacja to już przeszłość.

Osoby odpowiedzialne za PR Anny Wintour nie chciały komentować namnażających się plotek. Ponadto pojawiły się pogłoski, że Shelby Bryan wrócił do byłej żony, która w 2015 roku została wdową. Śledząc karierę naczelnej "Vogue'a", śmiemy twierdzić, że nigdy nie odniesie się do tych wszystkich spekulacji. Gwiazda nie lubi opowiadać o życiu prywatnym.

Anna Wintour - kariera

Anna Wintour urodziła się w Londynie. Amerykańskiego "Vogue'a" uczyniła "biblią mody". O jej manierach i stawianiu się ponad wszystkich mówi się od lat - może właśnie dlatego w filmie "Diabeł ubiera się u Prady", Miranda Priestly została przedstawiano jako oschła kobieta. Brytyjka ma na koncie pracę w wielu redakcjach, m.in.: "Harper’s Bazaar", "Viva", czy "Savvy", zawsze obejmując stanowiska dyrektorskie. Od 1988 pełni funkcję redaktor naczelnej najważniejszego modowego magazynu na świecie, a coroczna impreza organizowana przez nią każdego roku z wyjątkiem aktualnego (Gala MET 2020 odwołana! Anna Wintour oskarża Donalda Trumpa: Zapewniał, że wszystko będzie dobrze, że jesteśmy bezpieczni) jest wyjątkowym wydarzeniem w świecie mody i show-biznesu.

Więcej o:
Copyright © Agora SA