Halina Mlynkova na zakupach z nowym partnerem. Pomagał jej wybierać akcesoria do mieszkania. To muzyk

Halina Mlynkova po kilku latach wróciła do Polski i urządza nowe gniazdko. Na zakupy po akcesoria domowe wybrała się z Marcinem Kindlą.

Halina Mlynkova od kilku miesięcy układa sobie życie na nowo. Na początku 2020 roku rozwiodła się z Leszkiem Wronką, o czym media zostały poinformowane dopiero w ostatnich tygodniach. Wokalistka nie ubolewa już po rozstaniu, bowiem jeśli wierzyć plotkom, znów jest zakochana. Uczucia miała ulokować w znanym multiinstrumentaliście, Marcinie Kindlu. Paparazzi właśnie przyłapali ich na zakupach.

Zobacz wideo Najtrudniejsze rozwody polskich gwiazd. Oni nie potrafili rozstać się z klasą

Halina Mlynkova i Marcin Kindla na zakupach w galerii handlowej

Halina Mlynkova mogła spodziewać się, że po tak poważnej rewolucji w życiu prywatnym, którą był rozwód, media bardzo szybko się nią zainteresują. Ostatnio gwiazda sama zgodziła się poniekąd, by serwisy internetowe mogły o niej pisać - wystąpiła bowiem w "Kulisach sławy", gdzie w ciepłych słowach wypowiedział się o niej były teść (tata Łukasza Nowickiego). W rozmowie z Agatą Młynarską z kolei stwierdziła:

Ja jestem bardzo dobra w trudnych sytuacjach. Działam bardzo szybko, bardzo sprawnie i zorganizowanie. Nie stoję w miejscu, nie płaczę, nie obgryzam paznokci ze strachu. Natychmiast działam.

Fakt, widać, że trudne decyzje nie spędzają Halinie snu z powiek, jest szczęśliwa i odżyła po rozstaniu. W jednej z warszawskich galerii została przyłapana z tajemniczym mężczyzną na zakupach. Szybko okazało się, że jest to Marcin Kindla. Czy to z nim zamieszka wokalistka?

Halina Mlynkova, Marcin KindlaHalina Mlynkova, Marcin Kindla Plotek Exclusive

Mlynkova urządza nowe lokum. Gwiazda opuściła czeską Pragę razem z synem, w której mieszkali przez kilka ostatnich lat. Piotr nie kryje ponoć ekscytacji i radości - szesnastolatek może bowiem znów na co dzień widywać się z ojcem, Łukaszem Nowickim.