"Top Model". Gracja Kalibabka ma niemal trzydzieścioro rodzeństwa. Ich relacje zmieniły się na przestrzeni lat

"Top Model". Gracja Kalibabka zorganizowała na swoim instagramowym profilu Q&A, podczas którego odpowiedziała na pytania dotyczące rodziny.

Program "Top Model" już od dziewięciu edycji cieszy się niesłabnącą popularnością. Uczestnicy mają szansę wybić się nie tylko w modelingu, ale też w show-biznesie. W najnowszej odsłonie na pierwszy plan wysunęło się kilka osób, w tym także dzieciJerzego Kalibabki, których udział w reality show był sporym zaskoczeniem dla wielu widzów.

Zobacz wideo Gracja Kalibabka opowiada o swojej rodzinie

Liczba obserwatorów na instagramowych profilach uczestników ciągle rośnie, a aspirujący modele i modelki chętnie dają się poznać coraz większej liczbie odbiorców. Niedawno Gracja Kalibabka zorganizowała na Instagramie Q&A, gdzie opowiedziała nieco więcej o swoim życiu prywatnym.

Sprawdź odzież damską na Avanti24.pl!

Zobacz też: Kalibabka wykorzystał setki Polek. Teraz jego dzieci podbijają "Top Model". Zobaczcie, jak wyglądają Gracja i Jacek

Gracja Kalibabka z "Top Model" opowiada o rodzinie

Wśród zadanych podczas Q&A pytań nie mogło zabraknąć tych o rodzinę. Przypomnijmy, że Gracja Kalibabka zarzekała się w programie, że nie chce być kojarzona z ojcem, jednak szybko zaczęła go wspominać. Nic dziwnego, to postać, która na stałe zapisała się w historii PRL-u. Jesteście ciekawi, jak Gracja odpowiedziała na pytania o ojca i rodzeństwo?

Zobacz też: "Top Model". Na castingu pojawiła się córka basisty Scorpions. Za kulisami wspierał ją znany tata

Jeden z obserwatorów zapytał, czy mówiąc o swoim rodzeństwie, ma na myśli braci i siostry z tej samej mamy, gdyż ojciec miał o wiele więcej dzieci.

Tak, ja mówię o swoim rodzeństwie, które było przy mnie od zawsze. Są od jednej mamy i od jednego taty - wyjaśniła uczestniczka "Top Model".

Pojawiło się także pytanie o kontakty z dziećmi Jerzego Kalibabki:

Wcześniej za dzieciaka miałam, ale teraz raczej nie. Z trójką mam kontakt tylko - przyznała Gracja.

Potwierdziła, że zna pozostałe dzieci ojca, a przymnijmy, że Jerzy Kalibabka doczekał się ich aż 28.

Nie obyło się też bez pytania o zdjęcia z ojcem. Gracja zapewnia, że oczywiście je ma. Myślicie, że podzieli się nimi z internautami?

Kim był Jerzy Kalibabka?

Jerzy Kalibabka stał się znany w czasach PRL-u, kiedy to rozkochiwał w sobie kolejne kobiety, czyhając na ich majątki. Okradł ponad 200 osób, popełnił 103 przestępstwa, uwodził i oszukiwał kobiety i dziewczyny. Kilka lat spędził w więzieniu. W 1984 roku związał się z 16-latką z Dziwnowa, z którą miał pięcioro dzieci, w tym uczestniczkę "Top Model". Kalibabka zmarł w 2019 roku.