Klaudiusz Ševković wrzucił na Instagram zdjęcie z synem. Tiger jest już dorosły i właśnie obchodził urodziny

Klaudiusz Ševković wystąpił w "Big Brother" w 2001 roku. Zjednał sobie wtedy sympatię widzów, a potem wykorzystał swoje "pięć minut" sławy. Teraz okazało się, że ma także dorosłego syna, Tigera.

Klaudiusz Sevković z "Big Brother" wrzucił do sieci zdjęcie z dorosłym synem, Tigerem. Okazją stały się dwudzieste urodziny chłopaka. Były uczestnik show rzadko dzieli się ujęciami z dziećmi, dlatego fani byli mocno zdziwieni, że syn 50-latka jest już dorosły.

Klaudiusz Sevković pochwalił się synem na Instagramie

Klaudiusz Sevković z "Big Brother" ma dwójkę dzieci -  Vanesse-Beverley i Claudio-Tigera, które w czasie jego udziału w programie miały zaledwie kilka lat. Jak się okazuje, pociechy mężczyzny były za małe, by wiedzieć, że ojciec występuje w programie, a gdy po latach zobaczyły nagrania, miały niezły ubaw.

Dzieci dopiero teraz odkrywają, że ich tata był w programie. Jak nagrywały coś ze mną, to nie pamiętały tego, bo były bardzo młode i nie doceniały tego. Syn dwa lata temu znalazł gdzieś odcinki "Big Brothera" i pękał ze śmiechu, bo nie mógł uwierzyć, że to ja tam występowałem - mówił Klaudiusz w rozmowie z "Plejadą".

Sam Klaudiusz wydaje się dumny ze swojego udziału w programie. Kilkanaście lat po emisji na jego  koncie na Instagramie widnieje informacja o tym, że był uczestnikiem "Big Brothera". Na jednym z ostatnich zdjęć na swoim profilu pokazał syna, 20-letniego Tigera.

Wszystkiego Najlepszego Tiger! - napisał.

Najwyraźniej syn gwiazdora właśnie obchodził urodziny. W komentarzu podziękował ojcu za życzenia.

 

Kilka dni wcześniej zamieścił również zdjęcie z córką, 23-letnią Vanessą. Podobni?

 

Klaudiusz Sevković - kim jest były uczestnik "Big Brother"?

Klaudiusz Sevković urodził się w Świętochłowicach i początkowo był kucharzem. Po programie "Big Brother" wraz z innymi uczestnikami show zagrał w filmie Jerzego Gruzy "Gulczas, a jak myślisz...", a następnie doczekał się własnego programu kulinarnego na antenie TVN. Był także twarzą Telezakupów Mango, w 2004 roku wziął udział w "Bar 4 - Złoto dla Zuchwałych".

Miał także swój własny program "Klaudiusz & Cooking". Napisał dwie książki, ma za sobą karierę w chorzowskim samorządzie i sukcesy sportowe - obecnie od 2015 roku jest projekt managerem w śląskiej firmie, która organizuje najważniejsze turnieje golfowe w Polsce. 

Pamiętacie go?

Zobacz też: Klaudiusz Sevković z "Big Brothera" skończył 50 lat i jest zapalonym golfistą. Co słychać u pozostałych uczestników show?

Zobacz wideo Uczestnicy Big Brothera w jacuzzi
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.