Karolina Pachniewicz była najmłodszą uczestniczką pierwszej edycji "Big Brothera". Zobacz, jak teraz wygląda

W 2001 roku na antenie TVN zadebiutowała pierwsza edycja "Big Brothera". Program wzbudzał wielkie zainteresowanie wśród widzów, a także budził ich skrajne emocje. Nie było inaczej w przypadku uczestników show. Najmłodszą mieszkanką domu Wielkiego Brata była 21-letnia Karolina Pachniewicz. W tym roku skończy już 40 lat. Mieszka za granicą i jak sama przyznaje, jest przyszywaną babcią.
Karolina Pachowicz z Grzegorzem Mielec Karolina Pachowicz z Grzegorzem Mielec AKPA

Debiut w telewizji

Karolina Pachniewicz zyskała sympatię widzów dzięki swojemu zabawnemu i lekkiemu podejściu do życia, a także przebojowości. Jej słynne powiedzenie "Gulczas, a jak myślisz" stało się wówczas niemalże kultowe i okazało się inspiracją do tytułu filmu Jerzego Gruzy.

Karolina Pachniewicz Karolina Pachniewicz KAPIF

Odejście z "Big Brothera"

Karolina w "Big Brotherze" zakochała się w innym uczestniku - Grzegorzu Mielcu. Wydawało się, że pomiędzy tą dwójką narodziło się bardzo silne uczucie - jak ukochany musiał odejść z domu Wielkiego Brata, ta nie wytrzymała z tęsknoty. Niedługo później na własne życzenie zrezygnowała z udziału w show. Niestety, ich związek nie przetrwał próby czasu i para rozstała się kilka tygodni po wyjściu z programu. 

W programie wzięli jeszcze udział Patrycja Strzemiecka, Rafał Chudziński, Karolina Pachniewicz, Grzegorz Mielec i Wojciech Kromka. Jednak oni, w przeciwieństwie do pozostałych, nie zrobili kariery w mediach i po zakończeniu programu powrócili do swojego prywatnego życia. W programie wzięli jeszcze udział Patrycja Strzemiecka, Rafał Chudziński, Karolina Pachniewicz, Grzegorz Mielec i Wojciech Kromka. Jednak oni, w przeciwieństwie do pozostałych, nie zrobili kariery w mediach i po zakończeniu programu powrócili do swojego prywatnego życia. Akpa

Show-biznes

Mimo wielkiej popularności Karolina Pachniewicz nie zrobiła kariery w show-biznesie na miarę oczekiwań. Zdecydowała zrezygnować z życia medialnego, jednak po latach znowu możemy ją oglądać, a to dzięki mediom społecznościowym, w których jest coraz bardziej aktywna. Jesteście ciekawi co u niej słychać? 

Karolina Pachniewicz Karolina Pachniewicz instagram.com/bogoosha_/

Karolina Pachniewicz dziś

Karolina Pachniewicz po odejściu z domu Wielkiego Brata poszła na studia. Gdy je skończyła, zdecydowała się wyjechać do Wielkiej Brytanii. Tam poznała Davida, z którym zamieszkała w Manchesterze. Na co dzień Karolina pracuje w szpitalu jako tłumacz, a w wolnych chwilach oddaje się swojej wielkiej pasji czyli malowaniu obrazów.

Karolina Pachniewicz
instagram.com/bogoosha_/

Karolina Pachniewicz Karolina Pachniewicz instagram.com/bogoosha_/

Przyszywana babcia

Karolina nie ma dzieci ze swoim partnerem, jednak ten ma córkę z poprzedniego związku. Jak się okazuje, ta już urodziła własne dziecko, co uczyniło Davida dziadkiem, a Karolinę przyszywaną babcią, czym sama zainteresowana chętnie chwali się na Instagramie.

Karolina Pachniewicz - wnuczka
instagram.com/bogoosha_/

Kochani to jest moja przyszywana wnuczka Delilah. Davida córki dzidzia. Mój malutki skarbuś - napisała pod zdjęciem "wnuczki". 

Karolina chętnie wraca do czasów "Big Brothera", publikując archiwalne posty z kolegami sprzed lat. Myślicie, że spróbuje swoich sił w show-biznesie na nowo, czy skupi się na spokojnym życiu w Wielkiej Brytanii?

Więcej o: