Kiedy Klaudiusz był w "Big Brotherze", jego córka miała 4 lata. Vanessa wyrosła na prawdziwą kusicielkę

Klaudiusz Ševković będąc w domu Wielkiego Brata często opowiadał o swojej rodzinie. Jego córka, Vanessa, miała wtedy 4 lata i była słodką dziewczynką. Dziś jest dorosłą kobietą i wyrosła na prawdziwą seksbombę.

Klaudiusz Sevković dzięki udziałowi w pierwszej edycji "Big Brothera" zyskał ogromną popularność. Choć sympatyczny kucharz był żartownisiem, stale opowiadał pozostałym uczestnikom o swojej żonie Caroline oraz dwójce dzieci, Vanessie i Tigrze. Dzisiaj jego córka ma 22 lata i zachwyca urodą.

Zobacz wideo

Córka Klaudiusza Sevkovicia jest prawdziwą seksbombą

Niedawno dziewczyna pojawiła się w programie "Dzień Dobry TVN" i rozmawiała o swoim ojcu oraz o tym, czy dałaby się zamknąć w domu Wielkiego Brata. Co ciekawe, Vanessa przyznała, że polska edycja jej nie przekonuje. Nie wyklucza natomiast udziału w niemieckim "Big Brotherze".

Dałabym się zamknąć w domu Wielkiego Brata, ale ja mam problem z tym, że nie znam polski dobrze. Oni mają taki slang polski. Dla was to jest normalne, rozumiecie to… Ja w Monachium mieszkam całe życie - powiedziała dziewczyna.

Sevković zdradziła też, że niewiele pamięta z czasów, kiedy Klaudiusz był jednym z uczestników show.

Dla mnie to jest taki mały abstrakt. Słyszałam o tym, że tata był sławny… czy jeszcze jest - przyznała Vanessa, która za bardzo nie odczuła popularności swojego ojca.

Dziś dziewczyna ma 22 lata i mieszka na co dzień w Monachium. Nie przypomina już uroczej dziewczynki, którą zapamiętaliśmy z czasów, kiedy jej ojciec był gwiazdą.

Córka Klaudiusza Sevkovicia - ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>

Vanessa jest niezwykle aktywna na Instagramie, gdzie regularnie publikuje odważne zdjęcia. Trzeba przyznać, że wyrosła na prawdziwą kusicielkę.

AD

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.