"Big Brother". Agnieszka Woźniak-Starak przez przypadek się wygadała. Wiemy, ilu widzów wzięło udział w głosowaniu

"Big Brother". Za nami odcinek na żywo, w którym decyzją widzów z domu Wielkiego Brata musiała odejść Natalia. Agnieszka Woźniak-Starak przez przypadek ujawniła, ilu widzów wysłało esemesy.

"Big Brother" dopiero od tygodnia jest emitowany na antenie TVN 7, a już wzbudza wiele kontrowersji. Uczestnicy nie pozwalają widzom się nudzić. Łukasz dokonał coming outu, Daniel dobrowolnie opuścił program, gdyż "wyznał, że się dusi i nie jest do końca sobą". Kolejna uczestniczka Marlena bardzo poważnie myśli o odejściu, ponieważ nudzi się i czuje, że marnuje swój czas.

Agnieszka Woźniak-Starak wygadała się na wizji

Gospodyni programu podczas drugiego odcinka na żywo "Big Brother Arena" przywitała na scenie Natalię, która głosami widzów musiała wyjść z domu Wielkiego Brata. Uczestniczka odpadła stosunkiem głosów 52 do 48%. Woźniak-Starak chciała pocieszyć przegraną, ale powiedziała o kilka słów za dużo.

Widzowie podjęli decyzję, ale ja ci powiem, że jeszcze tuż przed programem dostałam z reżyserki komunikat, że różnica była 30 głosów. Wy szliście naprawdę bardzo równo. Więc ja byłam bardzo zaskoczona - powiedziała Woźniak-Starak.

Nie trudno więc policzyć, że jeśli 4% to 30 głosów, to 100% to jedynie 750 głosów. Nie wiadomo, czy w momencie kiedy zamknięto linie, ilość wysłanych esemesów wynosiła dokładnie tyle, jednak pewne jest, że w głosowaniu wzięło udział mniej niż 1000 widzów.

Zaskoczyła was ta liczba? A może spodziewaliście się, że o wiele więcej osób angażuje się w wybór uczestnika, który ma opuścić dom Wielkiego Brata?

JP

Więcej o:
Komentarze (37)
"Big Brother". Agnieszka Woźniak-Starak przez przypadek się wygadała. Wiemy, ilu widzów wzięło udział w głosowaniu
Zaloguj się
 • Gość: bebe

  Oceniono 58 razy 58

  Przykro patrzec na Szulim, sztucznego twora. Kiedys byla ladna kobieta, dzis twarz jak Fantomas, nos jak M. Jackson, wlosy-doczepy jak peruka creep keeper. Koszmarek.

 • Gość: tak

  Oceniono 31 razy 31

  Kto to ogląda. w dobie social mediów, gdy celebryci pokazują niemal wszystko, to kogo może interesować jakaś grupa proli?

 • Gość: klk

  Oceniono 26 razy 26

  i niewiele osób pewnie to ogląda, strasznie nachalnie promują ten program na innych kanałach, więc chyba oglądalności nie ma

 • Gość: Słomka

  Oceniono 20 razy 20

  Normalni ludzie nie wysyjaja smsow na te pierdy...juz lepiej wspomoc organizacje charytatywna badz cokolwiek co kom7s moze pomoc niz glosowac na darmozjadow i dac zarabiac telewizji!!!dobrze ze tego nie ogladam

 • Gość: Pamir

  Oceniono 15 razy 15

  Obejrzałam kawełek jednego odcinka i stwierdziłam, ze to nie moja bajka- wszystko sztuczne, bez polotu a wręcz beznadziejne. Porównanie z edycją sprzed lat to przepaść.Rozmowy uczestnikow tak prostackie albo górnolotne - aby zaistnieć albo zginąć w tłumie. Ż E N A D A. !!!!!

 • Gość: as

  Oceniono 15 razy 15

  szulim do domu !!! Psujesz atmodferę tego programu swoją sztucznośćią i wyższością nad reszta ekipy. Uuńcie tego potworka z programu !!!

 • Gość: Bolesław

  Oceniono 8 razy 8

  Ten big brather to dno A ci ludzie którzy biorą w nim udział to upadek ludzkości

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX