"Big Brother". Uczestnik show oburzony coming outem Łukasza. "Poczułem się oszukany"

"Big Brother". Tomasz przyznał, że poczuł się oszukany przez Łukasza, bo ten zwlekał z wyznaniem prawdy na temat swojej orientacji seksualnej. W sieci zawrzało.

W "Big Brotherze" między uczestnikami pojawiają się pierwsze konflikty, padają coraz mocniejsze słowa. Tak też było podczas niedzielnego odcinka, kiedy Tomasz w Pokoju Zwierzeń powiedział, co myśli o tym, że Łukasz dokonał coming outu. 

Zobacz wideo

"Big Brother". Nie wszyscy zaakceptowali coming out Łukasza

Jakiś czas temu jeden z uczestników "Big Brothera"- Łukasz - został zapytany przez domowników wprost o to, czy jest gejem. Mężczyzna zaprzeczył, a chwilę później przyznał się przed Wielkim Bratem, że jest "biseksualny ze skierowaniem na geja". Jednocześnie zaznaczył, że nie chce się otwierać, bo jest na to zbyt wcześnie. Jak się jednak okazało, Łukasz zmienił zdanie i postanowił dokonać coming outu przed domownikami (szerzej pisaliśmy o tym TUTAJ). 

Dzisiejszy odcinek pokazał, że nie wszystkim uczestnikom formatu spodobało się, że mężczyzna zwlekał z powiedzeniem prawdy. Zdanie na ten temat wyraził Tomasz, który w Pokoju Zwierzeń nominował do odejścia właśnie Łukasza. 

"Big Brother". "Poczułem się oszukany"

Tomasz nominując Łukasza, twierdził, że nie przeszkadza mu jego orientacja seksualna, ale to, że skłamał na jej temat.

Łukasz nie określił swoich preferencji na początku. Czuję się przez niego oszukany. On mnie okłamał - wyznał Tomasz. 

Internautom nie spodobała się ta wypowiedz Tomka. Na oficjalnym Instagramie "Big Brothera" pojawiło się mnóstwo komentarzy z wsparciem dla Łukasza i głosami, że Tomasz nie zachował się fair. 

Taki niby tolerancyjny, a Łukasza nominował. 
Na początku wydawał się fajnym facetem, a okazuje się cwanym lisem. 
Mam nadzieję, że Łukasz jednak zostanie. Ten model jest sztuczny - pisali o Tomku.

Wiele osób zwróciło uwagę, że powodem nominacji Łukasza było właśnie to, że przyznał się do tego, że jest gejem. Myślicie, że w uczestnicy "Big Brothera" mają problem z homofobią? 

AG 

Więcej o:
Komentarze (89)
"Big Brother". Uczestnik show oburzony coming outem Łukasza. "Poczułem się oszukany"
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 61 razy 49

  " Dokonał coming outu " ... To już nie można kur** po polsku ???????????????????????

 • Gość: mm

  Oceniono 36 razy 36

  jeśli ten program sprofilowano pod gusta przecietnego Polaka to wynika z tego że przecietna Polka to zapatrzona w siebie szafiarenka spędzająca godziny [rzed lustrem i prymitywny, wydziarany osiłek na odżywkach spędzający godziny na praniu sobie i otoczeniu mózgów albo na piciu i lataniu po podwórcu z gołą d..pą.
  Smutne to i chore. Nie oglądam już tego bo i nie ma kogo i po co. Mdli, bezbarwni ludzie poza kilkoma wyjątkami. a najgorsze że faceci w tym programie to albo osiłkowate prymitywy albo jakieś osiłki o myśli równie głębokiej jak kufel browara

 • algreg

  Oceniono 24 razy 24

  ale żałosne goooovno. Tamten stary Big urasta do poziomu duchowej rozrywki dla elity społeczeństwa

 • Gość: b.

  Oceniono 25 razy 23

  Orientacja to jest prywatna sprawa i nikt nie ma obowiązku tłumaczyć się z niej obcym ludziom. Mógł się ujawnić, mógł to zachować dla siebie, naciski w tej sprawie były niedorzeczne i dużo mówią o uczestnikach.
  Śmieszne jest to poczucie bycia "oszukanym", w żaden sposób go to nie dotyczy.

 • ahoy2

  Oceniono 21 razy 19

  Obejrzałam jeden odcinek. Coś strasznego, skąd oni wyciągnęli takie pustaki? Czy cała młodzież jest taka durna, płaska, bez zainteresowań, bez pasji, bez intelektualnej ciekawości świata? Żenua. Nie jest taka, znam innych, ale dobór przez tworców programu świadczy, że oni widzą tylko taką młodzież dookoła siebie. Taka według nich jest reprezentatywna. Pewnie na ich wzór i podobieństwo. Może wszyscy produkujący takie rozrywki są podobni? Jestem bardzo zdegustowana.

 • ochujek

  Oceniono 22 razy 14

  Mają krzyż w tym swoim grajdole telewizyjnym? Bo charakterki katolickie.

 • Gość: jk

  Oceniono 15 razy 11

  Oburzony prawiczek.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX