Gwiazda uwielbianego przez widzów serialu TVN została mamą! Prześliczne ujęcie z synkiem

Justyna Grzybowska z serialu "19+" została mamą! Pochwaliła się uroczymi zdjęciami z pociechą na Instagramie.

Początkująca aktorka z młodzieżowej produkcji TVN-u powitała na świecie pierwsze dziecko. Justyna Grzybowska urodziła synka kilka dni temu, a na Instagramie zdążyła opublikować już kilka zdjęć z pociechą. Piękne obrazki.

POLECAMYKim jest 22-letnia partnerka Piotra Żyły? Marcelina Ziętek to aspirująca aktorka, jednak to nie wszystko, co o niej wiemy

Zobacz wideo Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga po raz pierwszy poprowadziły razem "Dzień Dobry TVN"

Justyna Grzybowska z serialu "19+" została mamą

Justyna Grzybowska, jak na świeżo upieczoną mamę przystało, musiała pochwalić się zdjęciami z synkiem w sieci. Fakt ten nie dziwi, w końcu fani wyczekiwali radosnej nowiny (gwiazda serialu "19+" ma ich na Instagramie niespełna 165 tys.). 

Trzymam w rękach cały swój świat - napisała pod postem opublikowanym dwa dni temu.
 

Pod postem nie zabrakło pięknych słów ze strony internautów.

Ale śliczny mały książę. Gratulacje jeszcze raz i dużo zdrówka dla Was!
Rozpływam się... Cudowni jesteście!
Sama słodycz. Gratuluję!

Aktorka jeszcze nie zdradziła, jak nazwała synka, ale sądząc po tym, jak bardzo tym faktem zainteresowani są jej fani, pewnie szybko to zrobi.

One urodziły w 2020 roku

2020 roku to prawdziwe baby boom w polskim show-biznesie. Ostatnio mamą została Maffashion - blogerka urodziła syna, Bastiana. Wcześniej po raz pierwszy na porodówce wylądowała również Agnieszka Radwańska. W czerwcu trzecie dziecko na świeci powitała Małgorzata Rozenek-Majdan, w maju Anna Lewandowska urodziła Laurę. Ponadto mamą zostanie niedługo Lara Gessler - córka słynnej restauratorki termin wyznaczony ma bowiem na 16 października.