Majka Jeżowska i Joanna Kurowska brylują na ściance. Czas się dla nich zatrzymał? Wyglądają jak siostry!

Majka Jeżowska i Joanna Kurowska pojawiły się na urodzinach marki kosmetycznej. Kiedy panie stanęły obok siebie, okazało się, że są do siebie bardzo podobne.

Majka Jeżowska stała się prawdziwą gwiazdą Instagrama. Na profilu, który obserwuje już niemal 30 tysięcy osób, znana polska wokalistka dzieli się kadrami ze swojego życia prywatnego. I tak mogliśmy już podziwiać 60-latkę w bikini czy też ujęcia ze ślubu jej syna Wojciecha. Tym razem gwiazda wybrała się na imprezę branżową, na której spotkała inne znane koleżanki. Okazuje się, że z jedną z nich mogłyby uchodzić za siostry!

Majka Jeżowska i Joanna Kurowska niczym siostry

W środę odbyło się wydarzenie, na którym zaproszone gwiazdy świętowały dwudzieste urodziny marki MBR, czyli Medical Beauty Research. Na ściance chętnie pozowały do zdjęć Joanna Racewicz, Majka Jeżowska czy Joanna Kurowska.

Wokalistka i aktorka przyjaźnią się już od wielu lat, więc nie mogło zabraknąć obowiązkowej wspólnej fotki. Kiedy obie panie stanęły obok siebie, okazało się, że wyglądają jak siostry. Myślicie, że to kwestia makijażu, a może czegoś więcej?

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Majka Jeżowska eksperymentuje z medycyną estetyczną. 59-letnia gwiazda wygląda teraz lepiej niż na początku swojej kariery

Majka Jeżowska, Joanna KurowskaMajka Jeżowska, Joanna Kurowska KAPiF

Jeżowska postawiła tego dnia na pudrowy komplet, składający się z ołówkowej spódnicy i długiej marynarki. Do tego dobrała czarny t-shirt z nadrukiem. Kurowska zdecydowała się na ciemny garnitur, który połączyła z białymi butami sportowymi.

Wy również widzicie to podobieństwo? Więcej zdjęć wydarzenia znajdziecie w naszej galerii.

Zobacz wideo Joanna Kurowska ostro oceniła swoją córkę

ZOBACZ TEŻ: Majka Jeżowska bawi się z synem i jego partnerką w Japonii: "Ruszamy w miasto". Paradują w kimono i piją sake

Więcej o: