Majka Jeżowska pozuje w bikini. Internauci pod wrażeniem: Czas się dla Pani zatrzymał. 59-latka jest w świetnej formie!

Majka Jeżowska dodała na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje w pomarańczowym bikini. Piosenkarka w komentarzach otrzymała mnóstwo komplementów.

Majka Jeżowska zrobiła sobie urlop. Na kilka dni wyjechała do Tajlandii, gdzie wygrzewa się na plaży, pije drinki oraz zwiedza. Zdjęciami z wypoczynku dzieli się na Instagramie. Jedno z nich szczególnie poruszyło internautów. Gwiazda pozuje na nim w pomarańczowym bikini.

Majka Jeżowska i Beata Kozidrak udowadniają, że w każdym wieku można mieć świetną figurę. Wokalistka Bajmu zdradza swoje sposoby:

Zobacz wideo

Majka Jeżowska w bikini

Piosenkarka w tym roku skończy 60 lat, jednak nadal zachwyca zgrabną sylwetkę. Nic więc dziwnego, że na plaży pojawia się w skąpym bikini. Co prawda na zdjęciu, jakie dodała, ma założoną białą koszulę, jednak i tak nie zakryła całkowicie swoich kształtów. Internauci zostawili wiele miłych słów pod jej adresem.

Bosko Pani wygląda w tym pomarańczowym bikini.
Najlepsze nogi show-biznesu.
Czas się zatrzymał dla Majki Jeżowskiej - piszą zachwyceni.
 

Majka Jeżowska chętnie opowiada o tym, co pozwala zachować jej świetną figurę. Okazuje się, że od 10 lat jest na diecie wegetariańskiej. Oprócz tego musiała brać hormony, ponieważ ma problemy z tarczycą, przez co nie mogła pozbyć się zbędnych kilogramów. Jednak jak sama podkreśla, nie jest zwolenniczką kultu młodości i zdaje sobie sprawę ze swoich niedoskonałości.

AW