Maffashion wyprawiła baby shower w luksusowym ogrodzie. Pokazała nowe zdjęcia. Wśród gości nie zabrakło znanych twarzy

Maffashion podzieliła się z obserwatorami nową porcją zdjęć z baby shower. Pokazała luksusowy ogród, w którym odbyło się przyjęcie, a także tort.

10 września na świat przyszło pierwsze dziecko Maffashion i Sebastiana Fabijańskiego. Dokładnie wtedy blogerka urodziła syna, którego nazwała Bastian. Sama zainteresowana ukrywała swoją ciążę przez większość czasu. Dopiero pod koniec sierpnia podzieliła się z obserwatorami tą radosną nowiną, publikując zdjęcia z brzuchem. Ze względu na to, że ciąża była owiana tajemnicą i nikt się nie wygadał, nie mieliśmy co liczyć na fotki z baby shower. Julia po rozwiązaniu szybko nadrabia zaległości. Opowiedziała już o przebiegu ciąży oraz dlaczego tak późno zdecydowała się o niej powiedzieć. Teraz przyszła kolej na kolejną porcję zdjęć z imprezy baby shower.

ZOBACZ TEŻ: Maffashion pokazała, jak wygląda jej brzuch po ciąży. "Ciałopozytywne". "O tym nikt nie mówi, nikt tego nie pokazuje"

Maffashion pokazała zdjecia z baby shower

Baby shower to przyjęcie, które dla przyszłej mamy organizują koleżanki na kilka tygodni przed planowanym porodem. Impreza, jaka została przygotowana dla Maffashion, z pewnością zachwyci niejedną osobę, bowiem po fotkach gołym okiem widać, że wszystko zostało przygotowane z jak największą precyzją. Spotkanie odbyło się w wielkim ogrodzie, a goście siedzieli na pufach. Nie zabrakło oczywiście pysznie wyglądającego tortu oraz babeczek. Na przyjęciu bawili się sami najbliżsi blogerki, a wśród zgromadzonego towarzystwa nie zabrakło też znanych twarzy. Pojawiła się Sara Boruc wraz z synem, a także wspólniczka Maffashion Lana Nguyen. 

 

Spodobało wam się takie przyjęcie? 

ZOBACZ TEŻ: Sebastian Fabijański sprzedaje penthouse na Wilanowie. Chce za niego trzy miliony. To tutaj mieszkali z Maffashion. Ale luksus!

Zobacz wideo Maffashion dziękuje za życzenia urodzinowe i pokazuje syna