Sebastian Fabijański sprzedaje penthouse na Wilanowie. Chce za niego trzy miliony. To tutaj mieszkali z Maffashion. Ale luksus!

W sieci pojawiło się ogłoszenie, w którym na sprzedaż jest duży penthouse na warszawskim Wilanowie. Kojarzymy te wnętrza. To tutaj Maffashion mieszkała z Sebastianem Fabijańskim w ostatnich miesiącach.

Maffashion i Sebastian Fabijański spotykają się od roku, a już zdążyli zamieszkać ze sobą i założyć rodzinę - niespełna miesiąc temu na świat przyszedł syn pary, Bastian. Informacje o błogosławionym stani blogerki zaskoczyły wielu. Ona sama zresztą nie chwaliła się zdjęciami zaokrąglonego brzucha aż do końca ósmego miesiąca. Ciążę przeżywała więc w spokoju i z dala od mediów. Razem z partnerem pomieszkiwała w jego apartamentowcu na Wilanowie. Jakiś czas temu jednak poinformowała, że zdecydowała się na budowę wielkiego domu. Czy to dlatego aktor sprzedaje swój penthouse?

ZOBACZ TEŻMaffashion już wróciła do pracy po porodzie. Fanka atakuje: "Co z dzieckiem?!". Młoda mama szybko ją ustawiła

Zobacz wideo Maffashion pokazała, jak świętowała urodziny kiedyś, a jak świętuje po narodzinach syna

Sebastian Fabijański sprzedaje apartamentowiec na Wilanowie. Cena zwala z nóg

Oferta sprzedaży pojawiła się kilka dni temu na stronie Delago.pl. Oto, co wiemy o apartamencie aktora.

Prezentujemy Państwu wyjątkowy apartament o powierzchni 164,68 m2 znajdujący się na ostatnim piętrze inwestycji In Art. Penthouse charakteryzuje się ciszą i prywatnością, wysokie 3-metrowe sufity w połączeniu z panoramicznymi oknami, powodują, że odczucie przestrzeni jest jeszcze większe. Ogromny taras o powierzchni 52 m2 w otoczeniu wierzb zapewnia intymność, a jego układ pozwala na pełne wykorzystanie tej powierzchni. Na tarasie znajduje się pełna strefa wypoczynkowa z genialnym nagłośnieniem Bowers&Wilkins oraz miejscem na jacuzzi.

Kwota, za jaką młody tata chce sprzedać penthouse jest wysoka. Apartament na Wilanowie można w tym momencie kupić za trzy miliony złotych. Skąd wiemy, że to właśnie jego mieszkanie? Wystarczy spojrzeć chociażby na taras, to właśnie z niego w ostatnim czasie Maffashion nagrywała InstaStories. Ponadto na zdjęciach blogerki widać wiele obrazów i półek idealnie pasujących do ujęć zaprezentowanych w ofercie.

Sebastian Fabijański sprzedaje mieszkanieSebastian Fabijański sprzedaje mieszkanie screen Instagram @maffashioon_official / www.delago.pl

W mieszkaniu znajdują się cztery duże pokoje. Salon jest przestronny, na ścianie wisi wiele obrazów i można wyjść z niego na piękny taras, na którym znajdują się specjalne meble wypoczynkowe. W każdym pomieszczeniu znajduje się klimatyzacja. Łazienka jest bardzo jasna - na środku stoi duża wanna, a rogu prysznic w iście nowojorskim stylu.

Luksusy gwiazdorskiej pary możecie zobaczyć TUTAJ. Skusicie się?

POLECAMYPaparazzi czatują pod domem Maffashion! Nie może wyjść z synkiem na spacer. Młoda mama jednak ich przechytrzyła