Tomasz Komenda ma nowe zadania w pracy. W nauce pomaga mu narzeczona. Zastanawiają się nad przeprowadzką

Tomasz Komenda niedawno dostał pracę w Fundacji Braci Collins. Mężczyzna przygotowuje się do pełnienia obowiązków na nowym stanowisku, a w niektórych pracach pomaga mu jego ukochana.

Poruszającą historią Tomasza Komendy żyła cała Polska. Mężczyzna został niesłusznie skazany za gwałt i morderstwo i spędził w więzieniu 18 lat. Po wyjściu na wolność stara się ułożyć sobie życie na nowo. Dzięki aplikacji randkowej poznał Annę Walter, z którą jest już zaręczony i spodziewa się dziecka.

Zobacz też: Partnerka Tomasza Komendy o zaręczynach: Jestem zszokowana. Opowiedziała też o ciąży, a Tomasz zdradził imię dziecka

Tomasz Komenda przygotowuje się do pracy w Fundacji Braci Collins. Pomaga mu jego narzeczona

Tomasz Komenda może liczyć na wsparcie dobrych ludzi. Bracia Collins, znani z tuningowania aut gwiazd, niedawno zaproponowali mężczyźnie pracę. Komenda objął stanowisko specjalisty od spraw adaptacji społecznej osób niesłusznie skazanych w Fundacji Braci Collins:

Dlaczego zatrudniliśmy Tomka? Bo on totalnie na to zasługuje. Farsą jest to, że do tej pory boryka się z problemami. Farsą jest to, jak traktuje go państwo polskie. Farsą jest również to, że nie ma zapewnionej nawet pomocy psychologicznej - powiedzieli bracia Collins w rozmowie z Plotkiem.

Zobacz też: Bracia Collins o współpracy z Tomaszem Komendą. "Farsą jest to, jak traktuje go państwo polskie". Pomóc chce ktoś jeszcze [PLOTEK EXCLUSIVE]

Tomasz Komenda z chęcią przyjął propozycję współpracy, a na razie swoje obowiązki będzie wykonywał zdalnie. Jak przyznał jego nowy pracodawca w rozmowie z "Fleszem", ostateczna decyzja o tym, czy przeniesie się do Warszawy, gdzie znajduje się siedziba fundacji, zapadnie po narodzinach dziecka:

Do końca roku Tomek na pewno zostanie we Wrocławiu. Po narodzinach dziecka podejmą z Anią ostateczną decyzję.

Komenda sumiennie przygotowuje się do powierzonej mu funkcji. W poznawaniu nowych technologii pomaga mu jego narzeczona:

Po tym co przeszedł, Tomek zasługuje na godne życie. Pierwsze zadania ma już wyznaczone, zrobić prawo jazdy oraz nauczyć się obsługi komputera i podstaw funkcjonowania social mediów. W tych ostatnich dwóch dziedzinach będzie pomagać mu Ania, jego narzeczona.

Trzymamy kciuki za Tomasza i życzymy pomyślności.

Zobacz wideo „25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy” - oficjalny polski zwiastun
Więcej o:
Copyright © Agora SA