Joanna Jarmołowicz świętuje pierwsze urodziny syna. Brat Antka Królikowskiego także pokazał zdjęcie Józia

Rok temu Joanna Jarmołowicz i Jan Królikowski powitali na świecie synka. W pierwsze urodziny chłopca oboje wstawili do Internetu zdjęcia malucha i pokusili się o przepełnione miłością życzenia.

Nazwisko Joanny Jarmołowicz zaczęło pojawiać się na łamach portali plotkarskich ze sprawą jej związku z Antkiem Królikowskim. Para jednak kilka lat temu zakończyła miłosną relację, a aktorka związała się z bratem Antka, Janem. Rok temu na świat przyszło ich pierwsze dziecko, syn Józef. Radosną nowiną podzieliła się między innymi babcia chłopca, Małgorzata Ostrowska-Królikowska.

Zobacz też: Joanna Jarmołowicz urodziła! Gwiazda zdradziła imię syna. Zdjęciem wnuka pochwaliła się Małgorzata Ostrowska-Królikowska

Joanna Jarmołowicz i Jan Królikowski świętują pierwsze urodziny syna

Joanna i Jan stronią od ścianek i branżowych imprez, jednak chętnie dokumentują swoje życie rodzinne na Instagramie. Z okazji pierwszych urodzin małego Józefa, Joanna udostępniła w Internecie uroczą fotografię roześmianego chłopca, którą okrasiła podziękowaniami:

Dokładnie rok temu nasze życie nabrało najwspanialszych kolorów! Dziękujemy ci za każdy uroczy uśmiech.
 

Pod zdjęciem dał o sobie znać tata Józefa, który pozostawił w komentarzu emotkę serduszka. Sam również wstawił na swój instagramowy profil zdjęcie syna wykonane w pierwszych dniach jego życia:

Dziś mój ulubiony człowiek kończy rok. Taki był malutki i bezbronny, a teraz jest już z niego kawał fajnego łobuziaka. Uśmiech nie znika z twarzy, tylko się chłopak zębów dorobił w międzyczasie. Sto lat, Józek! - czytamy przy fotografii udostępnionej przez Jana Królikowskiego.

Zobacz też: Joanna Jarmołowicz pozuje z synem na Instagramie. Internauci twierdzą, że wnuk Pawła Królikowskiego wdał się w tatę

Fani Joanny wielokrotnie zastanawiali się, kogo przypomina im syn aktorki. Większość internautów podpisuje się pod stwierdzeniem, że chłopiec wdał się w ojca.

Zobaczcie, jak para świętowała w Internecie urodziny syna. Urocze?

Zobacz wideo Antoni Królikowski: Najłatwiej jest zrezygnować, gdy na drodze pojawiają się trudności, ale czasami warto powalczyć o miłość