To koniec show "Z kamerą u Kardashianów"! Kim dodała poruszający wpis: Na zawsze będziemy pielęgnować wspaniałe wspomnienia

To koniec pewnej epoki. Jak poinformowała Kim Kardashian, jej rodzina podjęła decyzję o zakończeniu nagrań reality show "Z kamerą u Kardashianów". Fani są załamani.

Rodzina Kardashianów zyskała sławę dzięki udziałowi w reality show "Z kamerą u Kardashianów". Przez lata widzowie mogli śledzić losy członków rodu, którzy na ich oczach przeżywali różne sukcesy i dramaty. Niestety, celebryci podjęli właśnie decyzję o zakończeniu nagrań. Taka informacja pojawiła się na profilu na Instagramie Kim.

"Z kamerą u Kardashianów" znika

Kardashian zwróciła się do fanów i podziękowała im za wszystko. Przyznała, że była to dla nich trudna decyzja:

Z ciężkim sercem podjęliśmy trudną decyzję jako rodzina, aby pożegnać się z formatem "Z kamerą u Kardashianów". Po 14 latach, 20 sezonach i setkach odcinków jesteśmy niezmiernie wdzięczni wszystkim, którzy obserwowali nas przez ten czas i towarzyszyli nam w dobrych oraz złych chwilach, szczęściu, rozpaczy. Na oczach widzów zawieraliśmy związki i pojawiały się nasze dzieci. Na zawsze będziemy pielęgnować wspaniałe wspomnienia i będziemy wspominać niezliczonych ludzi, których spotkaliśmy po drodze - napisała.

Później podziękowała osobom, które przyczyniły się do powstania formatu oraz reklamodawcom, z którymi współpracowali. Na widzów czeka więc ostatni sezon, który zostanie wyemitowany na początku 2021 roku. Kim na koniec napisała kilka słów od siebie, w których wyznała, czym dla niej był udział w reality show:

Bez "Z kamerą u Kardashianów" nie byłabym tu, gdzie jestem dzisiaj. Jestem niesamowicie wdzięczna wszystkim, którzy obserwowali i wspierali mnie oraz moją rodzinę przez ostatnich 14 niesamowitych lat. Na zawsze będę wdzięczna każdemu, kto odegrał rolę w kształtowaniu naszej kariery i zmienianiu naszego życia na zawsze - podkreśliła.
 

Taki sam wpis pojawił się na profilach pozostałych członków rodziny. Fani nie ukrywają, że są bardzo zasmuceni taką wiadomością.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.