Tom Cruise na planie "Mission: Impossible 7". Aktor dał popis kaskaderski bez dublera. To nagranie jest hitem

W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia i nagrania z planu najnowszej części "Mission: Impossible" z Tomem Cruisem w roli głównej. Wideo z motocyklem w powietrzu robi na nas największe wrażenie.

Ze względu na pandemię zdjęcia do najnowszej części "Mission: Impossible" zostały przełożone o kilka miesięcy. Teraz, w nowym reżimie sanitarnym filmowcy mogli powrócić do pracy nad wyczekiwaną produkcją. Ostatnio w sieci pojawiły się pierwsze materiały, ukazujące kulisy powstawania filmu. Jedna z nakręconych w Norwegii scen robi na nas największe wrażenie. Tom Cruise wykonał ją bez pomocy kaskadera.

ZOBACZ TEŻ: Partnerki i kochanki Toma Cruise'a, który chciał zostać... księdzem. To wcale nie Nicole Kidman była pierwszą żoną aktora

Tom Cruise na planie "Mission: Impossible 7"

W norweskich serwisach pojawiło się nagranie z karkołomnych wyczynów Toma Cruise'a z planu najnowszej części "Mission: Impossible". W górach wybudowano specjalną rampę, po której to jechał rozpędzony na motorze Cruise, aby chwilę później wzbić się w powietrze. Oczywiście, gdy motocykl spadał, aktor otworzył spadochron, dzięki czemu bezpiecznie wylądował na ziemi. Zobaczcie zresztą sami.

Nieopodal planu filmowego znalazło się sporo fanów, którzy bacznie obserwowali wyczyny kaskaderskie aktora. Ten nawet znalazł chwilę i zamienił z nimi kilka słów. Reżyser "Mission: Impossible 7" - Christopher McQuarrie zapowiada premierę filmu na listopad 2021 roku.

O samym filmie było jeszcze głośniej, za sprawą stuletniego mostu w Pilchowicach, który miał zostać wysadzony na potrzeby filmu. Pomysł spotkał się z wieloma głosami sprzeciwu, więc zrezygnowano z jego realizacji. Tym samym ekipa "Mission: Impossible" nie pojawiła się w Polsce.

ZOBACZ TEŻ: Anna Mucha sprzeciwia się wysadzeniu mostu na potrzeby filmu z Tomem Cruisem. Napisała do niego. Krótko i treściwie!

Zobacz wideo Zamaskowany Tom Cruise wybrał się do kina na "Tenet". Nakręcił z tego relację