Dawid Woliński opublikował zdjęcie salonu. Jest jak z katalogu. Internauci: Surowo, ale pięknie

Dawid Woliński ma ogromne wyczucie stylu. Jego salon wygląda niczym z katalogu.

Dawid Woliński bardzo aktywnie korzysta z mediów społecznościowych, na których często publikuje fotki ze swojego życia prywatnego. Projektant słynie z ekstrawaganckiego stylu, który przejawia się zarówno w jego stylizacjach, jak i wystroju wnętrz. Ostatnio pokazał swoim fanom salon. Trzeba przyznać, że tego byśmy się nie spodziewali po projektancie. Na próżno szukać w pomieszczeniu kolorów i dodatków. Jest prosto i minimalistycznie.

ZOBACZ TAKŻE: Dawid Woliński przechodzi samego siebie, pozując w maseczce na pokładzie samolotu. "Unikajcie skupisk ludzi". I kto to mówi

Dawid Woliński pokazał salon

Zdjęcie ukazało się na Instagramie Dawida. Salon w domu projektanta jest jasny i przestronny. Dawid zdecydował się na minimalizm, który króluje w całym wnętrzu. Dodatkowo postawił na jasny beż i siwy kolor. Takie odcienie mają właśnie kanapa, ściany i podłoga. Mimo braku zbędnych dodatków pomieszczenie sprawia wrażenie bardzo przytulnego.

To ja i moje wnętrze. Tło idealne - podpisał zdjęcie Woliński.

Podobnie jak nam, aranżacja wnętrza spodobała się internatom. Ci licznie skomentowali post, zachwycając się jasnym wnętrzem.

Wygląda jak obraz!
Co za wnętrze.
Surowo, ale pięknie - komentują internauci.
 

Dom Dawida Wolińskiego 

Najwyraźniej wnętrze domu Wolińskiego, znacznie zmieniło się od tego, które prezentował w 2017 roku. Wtedy było wiele barw i zdecydowanie królował popularny styl glamour, czyli pełno świec, dodatków i tekstyliów. Woliński albo zmienił mieszkanie, albo jego dom przeszedł ogromną metamorfozę.

Zobacz wideo Gwiazdy zostają w domu i pokazują się w naturalnych wersjach