Dawid Woliński przechodzi samego siebie, pozując w maseczce na pokładzie samolotu. "Unikajcie skupisk ludzi". I kto to mówi

Dawid Woliński nic sobie nie robi z zagrożenia zarażeniem koronawirusem i wylatuje z Polski. Skorzystał jednak z porady znajomego lekarza i założył maseczkę. Jest coś jeszcze.

Dawid Woliński to bardzo aktywny użytkownik Instagrama. Wrzuca tam wiele zdjęć i relacji, najczęściej chwaląc się wysportowanym ciałem. Ostatni post nieco różni się jednak od pozostałych. Projektant zrobił sobie selfie na pokładzie samolotu z maseczką na twarzy. Podzielił się również swoimi mądrościami, przy okazji promując dwie firmy.

Dawid Woliński pozuje w maseczce

Juror "Top Model" z jednej strony wziął sobie do serca wszelkie ostrzeżenia dotyczące możliwości zakażenia koronawirusem, a z drugiej strony wyleciał z Polski. Postanowił prowizorycznie zabezpieczyć się, czym musiał pochwalić się w sieci. Zapozował w maseczce, którą dostał od znajomego lekarza. 

Kiedy dr Ambroziak powiedział mi, że ma dla mnie maseczki do samolotu, wyobrażałem to sobie inaczej... A tak na serio, pomyślcie też o tym, jeśli podróżujecie zwłaszcza w tym okresie, kiedy w zasadzie nic nie wiadomo o choć minimalnej ochronie -  zaczął.

Woliński przeszedł jednak samego siebie, radząc fanom, by unikali skupisk ludzi, samemu w takim środowisku przebywając. 

Pic dużo wody, jeść cynk (podobno już jedna tabletka wspomaga naszą odporność), dezynfekujcie dłonie, unikajcie skupisk ludzi i przeciągów. Maseczka nawet taka nie zaszkodzi, tylko trzeba ją często zmieniać. A co u Was? Bo przede mną jeszcze 7 h lotu i się zaczynam nudzić.
 

W komentarzach pojawiło się wiele różnych opinii. Obserwatorzy raczej drwili z projektanta. 

Te maseczki za bardzo Ci nie pomogą.
Tak... Będę unikać skupisk ludzi i przeciągów. Wyjadę daleko stąd...
Pomijając skuteczność tej maseczki przeciwko wirusom, jeśli ma na cokolwiek zadziałać, to musisz ją dobrze założyć, tymi zagięciami w dół.

Skoro Dawid tak bardzo poleca unikanie skupisk ludzi, to czemu wsiadł na pokład samolotu i nie odwołał wyjazdu? Coś tu jest nie tak. 

CW

Dawid Woliński zaskoczony wynikami finału ostatniej edycji "Top Model". Kogo typował na zwycięzcę?

Zobacz wideo
Więcej o: