Joanna Przetakiewicz pochwaliła się niespodzianką z okazji rocznicy wspólnego mieszkania z ukochanym. "Serce, siła i mądrość w jednym"

Joanna Przetakiewicz z okazji drugiej rocznicy wspólnego mieszkania otrzymała od swojego partnera wyjątkową niespodziankę. Wszystkim oczywiście podzieliła się na Instagramie.

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens są parą od ponad trzech lat. Założycielka domu mody "La Mania" i producent telewizyjny nie mają problemu z opowiadaniem o swoim życiu prywatnym, toteż dzięki mediom społecznościowym na bieżąco wiemy, co u nich słychać. Tym razem Joanna pokazała, co Rinke przygotował dla niej z okazji drugiej rocznicy zamieszkania razem. Postarał się i to nie pierwszy raz. Już wcześniej zdarzało mu się zasypać pokój hotelowy różami dla Joanny. Tym razem poszedł o krok dalej. 

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens świętują rocznicę

Dokładnie dwa lata temu Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens zdecydowali się razem zamieszkać. Z tej okazji Rinke przygotował dla niej niemałą niespodziankę. Gdy wychodziła ze swojego mieszkania w Londynie, nad drzwiami widniał napis "Wonder Woman" z balonów zapełnionych helem, a dosłownie metr dalej balonowe przejście w kształcie serca. Joanna na swoim Instagramie podzieliła się nagraniem z tej uroczej chwili. Nie szczędziła swojemu ukochanemu miłych słów.

NIESPODZIANKA z rodzaju #szał i #obłęd Rinke Rooyens kochany! Ty zawsze myślisz jak mnie zaskoczyć, jak zrobić mi przyjemność. Dzisiaj jest nasza szczególna rocznica. Minęły dwa lata od kiedy mieszkamy razem. Najbardziej kocham w Tobie to, że tak bardzo dbasz i troszczysz się o innych. Serce, siła i mądrość w jednym. Kochane moje - czytamy pod nagraniem.
 

Pod nagraniem znalazło się mnóstwo życzeń i miłych komentarzy, także od gwiazd polskiego show-biznesu m.in. od Małgorzaty Sochy, czy Dawida Wolińskiego

Rinke Rooyens zorganizował Joannie Przetakiewicz romantyczną randkę. ZOBACZ WIDEO:

Zobacz wideo

RG

Więcej o: