Joanna Opozda o konflikcie z Sandrą Kubicką. "Staram się ludziom wybaczać"

Joanna Opozda i Sandra Kubicka jeszcze jakiś czas temu darły ze sobą koty. Czy nowa dziewczyna Antka Królikowskiego i modelka już się pogodziły?

Klika miesięcy temu w sieci pojawiły się informacje o tym, że Joanna Opozda i Sandra Kubicka delikatnie mówiąc nie mają ze sobą dobrych relacji. Paniom poszło o... psa. Aktorka przyznała, że przywiozła modelce psiaka, a ta nie zaopiekowała się nim, ale oddała go komuś innemu. Tak między gwizdami rozpoczęły się przepychanki słowne (więcej na ten temat TUTAJ). Konfliktu, który narodził się między celebrytkami, z pewnością nie załagodził fakt, że nowy chłopak Sandry Kubickiej był wcześniej z Joanną Opozdą, a sama modelka imprezowała ostatnio z byłą dziewczyną obecnego partnera aktorki, czyli Julią Wieniawą. Teraz w rozmowie z portalem Jastrząb Post Opozda zdradziła, jak wyglądają jej relacje z modelką. 

Joanna Opozda o konflikcie z Sandrą Kubicką 

Joanna Opozda twierdzi, że wybaczyła Sandrze Kubickiej, ale nie ma z nią kontaktu. 

Totalnie nie mamy żadnego kontaktu - powiedziała w wywiadzie dla Jastrząb Post. 

Aktorka przyznała się też, że wyzbyła się już negatywnych emocji, które odczuwała wobec modelki. Nie ma jednak ochoty, by spotkać się z nią na babskie pogaduchy. 

Nie czuję takiej potrzeby, ale ze mnie już zeszło to ciśnienie i staram się ludziom zawsze wybaczać, więc życzę jej jak najlepiej - dodała. 

Myślicie, że Sandra będzie zadowolona, że Joanna jej wybaczyła? My jesteśmy też ciekawi, czy Opozda w podobny sposób potraktuje spór z Julką Wieniawą. 

ZOBACZ: Julia Wieniawa dogryza Joannie Opozdzie na Instagramie. Poszło o sukienkę! "Fajnie jest być inspiracją"

Zobacz wideo Joanna Opozda wybrała się do kina samochodowego z Antkiem Królikowskim
Więcej o: