Nowy chłopak Sandry Kubickiej był wcześniej z Joanną Opozdą. Przeprowadzliśmy małe śledztwo

Do mediów dotarła wiadomość o tym, że Sandra Kubicka ma nowego partnera. Przeprowadziliśmy małe śledztwo i okazuje się, że Wiktor Waligóra był wcześniej w związku z Joanną Opozdą.

Relacje Sandry Kubickiej i Joanny Opozdy nie należą do najlepszych. Panie nie przepadają za sobą, odkąd aktorka zarzuciła modelce porzucenie psa, którego wcześniej przygarnęła. Zachowanie Kubickiej skrytykowała Joanna Krupa, która stwierdziła, że potraktowała zwierzaka jak zabawkę. Teraz panie łączy coś jeszcze. Okazuje się, że obecny chłopak modelki, był wcześniej związany z gwiazdą "M jak miłość". 

Nowy chłopak Sandry Kubickiej był wcześniej z Joanną Opozdą

Modelka po powrocie do Polski i rozstaniu z narzeczonym twierdziła, że chce skupić się na sobie i zostać sama. Jednak chwilę po powrocie ze Stanów Zjednoczonych Kubicka była widziana w towarzystwie przystojnego bruneta. Para nie szczędziła sobie czułości. Okazało się, że to Wiktor Waligóra, który na co dzień zajmuje się inwestowaniem w nieruchomości. 26-latek jest partnerem spółki Realty Corporation z siedzibą w Londynie.

Chociaż Sandra i Wiktor oficjalnie nie potwierdzili związku, sporo można odnaleźć w ich mediach społecznościowych. Para ma już za sobą wspólne wakacje w Chorwacji. 26-latek był także obecny podczas prezentacji perfum Sandry, ale modelka zapewniała dziennikarzy, że to tylko znajomy. 

Relację Kubickiej i Waligóry potwierdził były partner modelki Kaio Alves Goncalves, publikując oświadczenie o ich związku. Były narzeczony Sandry stwierdził, że dziewczyna rozmawiała z Wiktorem, gdy przebywała w jego domu w USA.

ZOBACZ: Kaio po raz pierwszy skomentował rozstanie z Sandrą Kubicką: Zawsze będzie starała się wyglądać dobrze, niszcząc innych

Sprawdziliśmy, że Wiktor Waligóra pochodzi z Buska-Zdroju. W tym mieście urodziła i wychowała się także Joanna Opozda. Aktorka i nowy chłopak Kubickiej byli razem. Może o tym świadczyć zdjęcie z 2014 roku, na którym gwiazda serialu TVP pozuje w towarzystwie znajomych i obejmuje ją młody Wiktor. 

Joanna Opozda z WiktoremJoanna Opozda z Wiktorem Instagram/asiaopozda

Mamy nadzieję, że wkrótce Sandra Kubicka szczerze opowie o relacji z byłym chłopakiem Joanny Opozdy.

Zobacz wideo Sandra Kubicka wyznaje, w kim chce się zakochać. „Chcę Polaka”