Komik z kabaretu Paranienormalni śmiał się z kobiety w bikini na plaży. Teraz przeprasza i się tłumaczy. "Życzą mi śmierci"

Michał Paszczyk z kabaretu Paranienormalni zadrwił z kobiety na plaży. Spotkał się z ogromną krytyką fanów i usunął zdjęcie. W internecie jednak nic nie ginie. Teraz komik przeprasza i się tłumaczy.

Michał Paszczyk to komik z kabaretu Paranienormalni. Mężczyzna zamieścił zdjęcie z plaży. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie ujął w zamieszczonej fotografii również nieznanej kobiety w bikini. Prześmiewczy podpis oburzył internautów. Sam zainteresowany usunął zdjęcie i zdecydował się przeprosić. 

ZOBACZ TEŻ: Michał Szpak wbił szpilę TVP. Wspiera społeczność LGBT na planie "The Voice of Poland". "Jestem z wami"

Komik z kabaretu Paranienormalni w fali krytyki

Na zdjęciu, które zamieścił Michał Paszczyk, widzimy w tle kobietę w bikini. Owszem, nie ma ona figury modelki, jednak bądźmy realistami. Zdecydowana większość ludzi jej nie ma. To nie przeszkodziło komikowi do zamieszczenia fotki z prześmiewczym podpisem. 

Ostatni dzień Baltic Tour. Pogoda piękna, widoki też - aż żal wyjeżdżać.

Michał PaszczykMichał Paszczyk instagram.com/michal_paszczyk

Jak się okazuje, Anitę Sokołowską, aktorkę  znaną m.in z serialu "Przyjaciółki", również bardzo rozbawiła fotografia, w przeciwieństwie do wielu internautów, którzy mocno skrytykowali komika. Ten zdecydował się usunąć zdjęcie i nagrać przeprosiny. Przy okazji przyznał, że nie spodziewał się takiego negatywnego odbioru zdjęcia. Dodał również, że spotkał się również z wieloma nieprzychylnymi komentarzami, a nawet życzeniami śmierci czy choroby. Posłuchajcie zresztą sami. 

Zobacz wideo Komik z kabaretu Paranienormalni przeprasza internautów

Przekonał was swoimi tłumaczeniami? 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Anna Lewandowska składa Robertowi urodzinowe życzenia na Instagramie. Wrzuciła też ich wspólny taniec z Klarą na weselu

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.