Anna Lewandowska składa Robertowi urodzinowe życzenia na Instagramie. Wrzuciła też ich wspólny taniec z Klarą na weselu

Robert Lewandowski kończy dziś 32 lata. Z tej okazji dumna żona opublikowała post z życzeniami, a także przypomnieć kilka ich wspólnych, wyjątkowych momentów.

Robert i Anna Lewandowscy są bez wątpienia najbardziej popularną i wpływową parą w polskim show-biznesie. Oboje spełniają się zawodowo, a także prywatnie - w maju na świat przyszła ich druga córką Laura. Teraz mają kolejną okazję do świętowania. Dokładnie 21 sierpnia piłkarz obchodzi 32. urodziny, a dumna żona złożyła mu życzenia na Instagramie. Sportsmenka pochwaliła się kilkoma niepublikowanymi dotąd zdjęciami, jednak to nagranie wspólnego tańca z Klarą robi na nas największe wrażenie. Zobaczcie zresztą sami. 

ZOBACZ TEŻ: Bayern Monachium rozgromił FC Barcelonę. Anna Lewandowska w domu kibicowała mężowi, jedząc... pizzę

Anna Lewandowska składa życzenia Robertowi 

Anna Lewandowska jest bardzo blisko z obserwatorami. Regularnie relacjonuje im treningi, a także nieco z życia rodzinnego. W przypadku urodzin słynnego męża nie mogło być inaczej. Złożyła mu życzenia, a także opublikowała kilka zdjęć. Największym hitem jest nagranie z wesela, na którym to niedawno się bawili. Na filmiku widzimy, jak Lewandowscy tańczą wspólnie z Klarą do piosenki Lady Gagi "Shallow". Po kilku wspólnych chwilach dziewczynka zostawiła rodziców samych na parkiecie, gdzie ci dokończyli taniec w romantycznych objęciach.

Jesteś moim najlepszym przyjacielem, moją największą miłością. A teraz kochanie spełnij swoje największe MARZENIE SPORTOWE ... Już w tę niedzielę. Kochamy Cię Robert. TĘSKNIMY - pisze w urodzinowym poście. 
 

Niestety, Robert Lewandowski nie może spędzić urodzin w towarzystwie żony i córek. Obecnie przygotowuje się do niedzielnego meczu, w którym Bayern Monachium zmierzy się z PSG (Paris Saint-Germain F.C). 

Zobacz wideo Anna Lewandowska pochwaliła się nową fryzurą. Przy okazji pokazała tatuaż