Edward Miszczak i Anna Cieślak niedługo wezmą ślub? "Twoje Imperium" wie, kto będzie ich świadkiem

Podobno Edward Miszczak i Anna Cieślak planują ślub. "Twoje Imperium" donosi, że para już kończy przygotowania do ceremonii.

O tym, że Edward Miszczak i Anna Cieślak mają romans informowaliśmy w połowie kwietnia. Później aktorka zamieściła na Instagramie wymowny wpis, w którym odniosła się do związku z dyrektorem TVN-u. Bratanica Bronisława Cieślaka mogła liczyć na wsparcie wujka, który pozytywnie wypowiadał się na temat tej relacji. Już wcześniej pisaliśmy o tym, że para planuje ślub, a Ania wprowadziła się do Edwarda. Teraz na jaw wychodzą kolejne informacje na temat legalizacji związku. 

Edward Miszczak i Anna Cieślak wezmą ślub

Na łamach "Twojego Imperium" pojawił się tekst, w którym redaktorzy informują o tym, że relacja aktorki i dyrektora TVN-u jest coraz poważniejsza. Para już niedługo ma powiedzieć sakramentalne "tak"!

Wygląda na to, że nie jest to przelotny romans, lecz związek, który finał może znaleźć na ślubnym kobiercu. Nasz informator z TVN utrzymuje, że nie jest wykluczone, że ta ceremonia odbędzie się w niedalekiej przyszłości, bowiem para jest zaawansowana w ustaleniach, jak będzie wyglądać ich ślub i kogo na niego zaproszą. Zwłaszcza osoba jednego ze świadków wydaje się być przesądzona - czytamy w "Twoim Imperium".

Według redaktorów tygodnika świadkiem na ślubie Miszczaka i Cieślak ma być Agnieszka Woźniak-Starak. Podobno dyrektor programowy ceni sobie relację z dziennikarką. 

Edward Miszczak żywi do niej dużą sympatię od lat, zaś odkąd on stracił żonę, a ona męża w tragicznym wypadku, zadzierzgnęła się między nimi przyjaźń. To może być ślub roku - również z uwagi na to, kto ma odegrać jedną z najbardziej odpowiedzialnych ról podczas ceremonii - mówiło źródło tygodnika.

Edward Miszczak w lutym 2019 roku stracił żonę, która zmarła po walce z rakiem. Dziennikarz i jego żona doczekali się dwóch synów: Szymona i Szczepana. Podobno Anna już miała okazję ich poznać. 

Próbowaliśmy się skontaktować z Anną Cieślak w celu potwierdzenia informacji o ślubie. Niestety, nasza wiadomość pozostała bez odpowiedzi. 

Zobacz wideo Julia Kamińska nie chce ślubu, ale wiemy, kiedy powie „tak”
Więcej o: