Edward Miszczak spotyka się z 26 lat młodszą Anną Cieślak! Aktorka "jest w szoku", że romans wyszedł na jaw [TYLKO U NAS]

Nikt chyba nie sądził, że Edward Miszczak kiedykolwiek zostanie bohaterem show-biznesowych kolumn towarzyskich, a jednak - rok 2020 po raz kolejny pokazuje, że nic nie jest niemożliwe. Wszystko za sprawą ujawnienia relacji dyrektora programowego TVN i Anny Cieślak.

"Edward Miszczak i Anna Cieślak są parą i spotykają się od jesieni zeszłego roku" - podaje Pudelek. Okazuje się, że informacja ta okazała się szokiem nie tylko dla internautów, ale i samej zainteresowanej. Z naszych informacji wynika, że aktorka znana z występów w „Na Wspólnej” była przekonana, że uda jej się tę informację zachować w tajemnicy.

Najbliżsi znajomi wiedzieli, że w jej życiu pojawił się ktoś nowy, ale praktycznie nikt nie miał pojęcia, że chodzi o Edwarda Miszczaka. Ania chciała uniknąć krzywych spojrzeń ze strony kolegów i koleżanek z pracy. Nikt nie chce metki „dziewczyny dyrektora” i plotek, że cokolwiek teraz nie zrobi zawodowo, to na pewno dzięki jego protekcji. To niezręczna sytuacja, szczególnie, że Ania i jej poprzedni partner, Przemek, uchodzili w środowisku za wzorową parę - zdradza nasz informator.

"Wzorowa para" jeszcze latem zeszłego roku pozowała szczęśliwa fotoreporterom na ściance podczas jednej z premier w Teatrze 6. piętro. Anna Cieślak zaręczyła się z siedem lat młodszym Przemysławem Wyszyńskim w 2015 roku, po blisko roku bycia razem. I choć prasa wielokrotnie spekulowała o ich ślubie, a w kuluarach mówili o sobie per „mąż” i „żona”, oficjalnie nigdy nie potwierdzono, żeby sformalizowali swój związek.

Anna Cieślak z partnerem w 2019 rokuAnna Cieślak z partnerem w 2019 roku KAPIF

Czy zatem doczekamy się oficjalnego potwierdzenia związku Cieślak z Miszczakiem?

Ania jest przerażona nagłym zainteresowaniem mediów. W ciągu 2 godzin odebrała kilkanaście telefonów. Nie tak to miało wyglądać - dodaje nasze źródło.

Nie da się ukryć, że wszyscy jesteśmy zaskoczeni, ale i zaintrygowani, więc czekamy na rozwój sytuacji. To pierwszy związek Edwarda Miszczaka po stracie żony, która w lutym zeszłego roku zmarła na raka. Z tego związku dyrektor programowy TVN ma dwóch synów: Szymona i Szczepana. 

Zobacz wideo