Emilia Komarnicka i Redbad Klynstra obchodzą trzecią rocznicę ślubu. Aktorka wrzuciła niepublikowane zdjęcie z ceremonii

Emilia Komarnicka i Redbad Klynstra rzadko dzielą się swoją prywatnością w mediach społecznościowych. Tym razem na instagramowym profilu aktorki pojawiło się zdjęcie ze ślubu. Emilia i Redbad są małżeństwem już od trzech lat.

Emilia Komarnicka i Redbad Klynstra-Komarnicki to jedna z tych par, która chroni swoją prywatność i raczej nie dzieli się z fanami każdą minutą życia na portalach społecznościowych. Przypomnijmy, że trzy lata temu partnerzy wzięli ślub w tajemnicy przed mediami, a o swoim małżeństwie poinformowali za pomocą wpisu na Facebooku. Znaleźli się i tacy obserwatorzy, którzy o ciąży Emilii dowiedzieli się dopiero po narodzinach pierwszego dziecka

Zobacz wideo

Co jakiś czas jednak na instagramowym profilu Emilii Komarnickiej pojawiają się fotografie z mężem, a nawet z dzieckiem. Tym razem aktorka wróciła wspomnieniami do wydarzeń sprzed trzech lat.

Emilia Komarnicka i Redbad Klynstra-omarnicki świętują trzecią rocznicę ślubu

Tym razem aktorka postanowiła podzielić fotografią z ważnego wydarzenia, które przecież ukrywała. Na Instagramie Emilii pojawiło się zdjęcie ze ślubu! Wszystko z okazji trzeciej już rocznicy. 

Dokładnie trzy lata temu rozpoczęliśmy ten wspólny lot. I z każdym dniem kocham małżonka jeszcze bardziej - napisała pod postem aktorka.
 

W komentarzach pojawiło się wiele ciepłych słów od internautów.

Wszystkiego najlepszego na kolejne lata.
Super z Was para. Wszystkiego dobrego na dalsze lata. Dużo miłości i zdrowia.
Samych szczęśliwych dni na kolejne wspólne lata.

Warto wspomnieć, że para miała okazję pracować wspólnie nie tylko w serialu "Na dobre i na złe", ale także na deskach teatru. Nie ma nic lepszego, niż posiadanie wspólnych pasji.

Gratulujemy i oczywiście przyłączamy się do życzeń. Wszystkiego najlepszego na dalsze lata!

Więcej o: