Joanna Górska spędza urlop w górach. Towarzyszy jej syn oraz ukochany. "Chwilo trwaj"

Joanna Górska podziwia piękno gór, przebywając z rodziną w Bieszczadach. Dziennikarka pochwaliła się w mediach społecznościowych zachwycającymi krajobrazami i towarzystwem syna oraz ukochanego. "Chwilo trwaj"!

Joanna Górska, dziennikarka od niemalże dekady związana ze stacją Polsat, ma za sobą ciężkie chwile. W 2017 roku zdiagnozowano u niej raka piersi, którego na szczęście udało jej się pozbyć z organizmu. Wydawczyni i prezenterka "Informacji" na bieżąco relacjonowała w mediach społecznościowych przebieg choroby, jednocześnie wspierając i motywując innych do walki z nowotworem. Teraz cieszy się każdą chwilą z najbliższymi i docenia wspólnie spędzony czas. Na Instagramie opublikowała fotografie z wyjazdu w góry. Przy okazji pokazała syna i ukochanego. 

Dziennikarka Polsatu na wakacjach z rodziną

Letnie miesiące i słoneczna pogoda nakłaniają do spontanicznych wypadów w przeróżne zakątki Polski. Z wakacyjnej aury skorzystała znana dziennikarka Polsatu, Joanna Górska. Na jej instagramowym profilu można znaleźć dużo zdjęć z rodzinnego wyjazdu. Fani żurnalistki nie tylko podziwiają uwiecznione na fotografiach zjawiskowe górskie krajobrazy, ale również samą prezencję Joanny. Kobieta przy okazji pokazała najważniejsze i najbliższe jej osoby - syna Kacpra i ukochanego, Roberta Szulca. 

Chwilo trwa! #bieszczady #góry #super - czytamy we wpisie dziennikarki. 
 

W komentarzach pod postem pojawiło się mnóstwo miłych słów od fanów Joanny, którzy od wielu lat wspierają  ją w ważnych momentach życia. 

Grunt to rodzinka.
Wspaniały team rodzinny.
Ale ładnie tam macie.
Przyjemnego odpoczywania w tak uroczym miejscu.

Musimy przyznać internautom rację. Widoki zapierają dech w piersiach. Dołączamy się do pozdrowień i również życzymy udanego urlopu! 

Zobacz wideo W Polsacie znów zobaczymy "Taniec z Gwiazdami"? Wystąpi m.in. Julia Wieniawa!
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.