Jessica Mercedes długo nie pokazywała "wymarzonego tarasu". Jest czym się pochwalić. Takiego nie ma żadna inna gwiazda

Jessica Mercedes w końcu zaprezentowała fanom taras. Urządziła go w prowansalskim stylu.

Jessica Mercedes bardzo długo remontowała swoje warszawskie mieszkanie. Blogerka chciała, by jej lokum było dokładnie takie, jakim go sobie wymarzyła. Na drodze napotkała jednak wiele przeszkód - jedna z ekip remontowanych zniszczyła niektóre rzeczy, a jej samej przez długi czas nie było w kraju, więc nie mogła osobiście niczego nadzorować. Po ponad dwóch latach udało się jednak i dziś Jess cieszy się z końcowego efektu. Wiemy, jak wygląda salon, sypialnia, łazienka i kuchnia. Teraz celebrytka pokazała taras.

POLECAMYJessica Mercedes wraca do ćwiczeń na macie od Chanel za 15 tysięcy złotych. Anna Lewandowska i Ewa Chodakowska komentują

Zobacz wideo Jessica Mercedes i afera z marką VECLAIM. Co oburzyło internautów?

Jessica Mercedes pokazała taras. Urządziła go w prowansalskim stylu.

Celebrytka opublikowała na Instagramie dwa zdjęcia tarasu. Nie zabrakło roślin i drewnianych dodatków. Jess zadbała o najdrobniejszy szczegół, na stoliku stoją świeczki, a na kanapie uwielbia wylegiwać się jej pudelek.

Mój wymarzony taras w stylu prowansalskim - rustykalne meble, a do tego drzewka oliwne, oleander, bugenwila i trawy - dodała pod postem.
 

Fani nie kryli zachwytu nad pomysłem Mercedes.

Wygląda jak w Brazylii w jednym z domów znajomych. Prawdziwy luz i klimaty południowe.
Idealne miejsce na popołudniowa drzemkę.
Totalnie spędzałabym tam letnie noce!

Trzeba przyznać, że takie balkonu nie ma w polskim show-biznesie chyba żadna gwiazda! Nie ma w sumie czemu się dziwić, Jess zawsze lubiła wychodzić przed szereg.

ZOBACZ TEŻSebastian Fabijański "broni" Maffashion. "Kopiować Jessikę, to jakby robić ksero z ksero"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.