Honorata Skarbek otworzyła się przed fanami. Jej mama jest chora. Pani Bożena zabrała głos: To już trzeci nowotwór złośliwy

Honorata Skarbek wyznała na Instagramie, że jej mama jest ciężko chora. U Pani Bożeny stwierdzono trzeci nowotwór.

Honorata Skarbek w polskim show-biznesie funkcjonuje już od przeszło dekady. Przez ten czas zgromadziła wokół siebie pokaźną rzeszę fanów. Jej klipy na YouTubie są bardzo chętnie oglądane, a na Instagramie z każdym dniem przybywa jej obserwatorów. To tam często "spotyka się" z fanami, organizując popularne Q&A. Ostatnio podzieliła się z nimi smutnymi informacjami. Okazuje się, że mama gwiazdy znów ma raka.

POLECAMYHonorata Skarbek na wakacjach. Wybrała nieco zapomniany już kierunek. Udała się tam z koleżankami w konkretnym celu

Zobacz wideo Jak Honorata Skarbek dba o figurę i czy jest na jakiejś diecie? Zdradza też. ile waży

Honorata Skarbek wyznała, że jej mama jest poważnie chora

Śpiewająca influencerka otworzyła się przed internautami i wyznała, że jej mama znów zachorowała. Panią Bożenę czekają cztery poważne chemioterapie.

Moja mama jest kolejny raz podczas leczenia, ma zalecone cztery najmocniejsze chemie, zapewne po dwóch znowu straci włosy. Przed nami znowu walka, z którą jestem przekonana, że sobie poradzimy! Wysyłajcie pozytywną energię i myślcie o niej ciepło - mówiła z entuzjazmem Skarbek.

Honorata dodała, że nigdy o tym nie opowiadała, ponieważ to sprawy wyjątkowo prywatne. Teraz jednak obie razem z mamą stwierdziły, że należy wyznać prawdę i pokazać innym, że wsparcie i wiara są najważniejsze.

Przez te wszystkie lata nie chciałam o tym mówić, było to dla mnie zbyt osobiste. Wiem jedno, że nie życzę tego nikomu, aby kiedykolwiek musiał przechodzić przez to, przez co przechodzimy my. Kochani, dbajcie o siebie i swoich bliskich. Jestem strasznie dumna z mojej mamy i jest ona moim największym autorytetem i symbolem kobiecej siły - dodała.
 

Poruszający film wrzuciła do sieci również mama Honoraty. Pani Bożena opowiedziała o każdej chorobie, z którą się zmagała. Po raz pierwszy raka stwierdzono u niej siedem lat temu - był to nowotwór piersi. Całość możecie obejrzeć na jej instagramowym profilu TUTAJ.

ZOBACZ TEŻHonorata Skarbek obrabia zdjęcia w Photoshopie? Jej reakcja wyraża więcej niż tysiąc słów