Monika Zamachowska pozuje z córką. "Piękna i do mamy podobna bardzo". Zofia zdecydowała się na zmianę fryzury

Monika Zamachowska podzieliła się z internautami zdjęciem z córką. Zofia Malcolm zmieniła fryzurę.

Monika Zamachowska, choć aktywnie prowadzi media społecznościowe, dzieci pokazuje stosunkowo rzadko. Obecnie związana jest z aktorem Zbigniewem Zamachowskim, ale z poprzedniego związku ma dwójkę dzieci: Tomasza i Zofię. Jej córka, podobnie jak jej obecny partner, zajmuje się aktorstwem. Jakiś czas temu mogliśmy zobaczyć ją nawet na scenie Warszawskiej Opery Kameralnej w musicalu pt. "Przerwana cisza". Teraz znowu jej zdjęcie ukazało się na profilu prezenterki. Zofia zmieniła nieco fryzurę, co dla Moniki jest końcem pewnej epoki.

ZOBACZ TAKŻE: Monika Zamachowska wpadła w odwiedziny do Jana Englerta i Beaty Ścibakówny. Przy okazji pokazała, jak mieszkają

Zobacz wideo Monika Zamachowska o zabiegach medycyny estetycznej: "Korzystam z wszystkich możliwości"

Monika Zamachowska pozuje z córką

Na opublikowanej fotografii możemy zobaczyć Zofię w zdecydowanie krótszej fryzurze i prostej grzywce. Faktycznie przeszła metamorfozę, ale trzeba przyznać, że w takim wydaniu bardzo jej do twarzy. Zdecydowanie wygląda doroślej.

Córka włosy obcięła. Koniec pewnej epoki. Tak jakoś nostalgicznie mi się zrobiło... Znacie to uczucie, gdy dzieci stają się partnerami, przyjaciółmi? Gdy zaczynają dyskutować, kwestionować, oceniać, czasem stroją sobie żarty z wszechwiedzącej rodzicielskiej postawy? Ja to już mam od jakiegoś czasu i powoli się przyzwyczajam. Bardzo powoli. Mam nadzieję, że zdążę, zanim się poobrażają... - napisała Monika pod zdjęciem.

Monika Zamachowska z córkąMonika Zamachowska z córką Monika Zamachowska - Instagram

Okazało się, że wiele fanek prezenterki rozumie jej nostalgiczne podejście do tematu. Inne są zgodne, że Zofia bardzo podobna jest do sławnej mamy.

Ja płakałam, jak córka ścięła włosy.
Jakie podobne jesteście!
Piękna i do mamy podobna bardzo! - czytamy w komentarzach.

My również się zgadzamy z opinią internautów. i czekamy, aż Zofia pojawi się na wielkim ekranie.

ZOBACZ TAKŻE: Monika Zamachowska nie spędzi wakacji w górach ani nad morzem. Powodem są zbyt wygórowane ceny

Więcej o: