Monika Zamachowska chwali się córką i z dumą wyznaje: Jestem mamą tej słynnej aktorki musicalowej

Monika Zamachowska podzieliła się ze swoimi fanami rodzicielską dumą. Jej córka Zofia w weekend zaliczyła swój debiut na warszawskiej scenie teatralnej.

Monika Zamachowska często chwali się publicznie swoimi dziećmi. Tym razem wychwalała swoją córkę Zofię Malcolm, która wystąpiła w musicalu "Przerwana cisza" w Warszawskiej Operze Kameralnej.

Monika Zamachowska chwali się córką

Zofia Malcolm to córka Moniki Zamachowskiej z jej małżeństwa z Jamiem Malcolmem. Tata 15-latki był zresztą obecny w weekend w czasie premiery musicalu z jej udziałem. Zosia zagrała na scenie Warszawskiej Opery Kameralnej w musicalu pt. "Przerwana cisza". Dumna mama tak zaprezentowała swoją córkę fanom na Instagramie:

Stało się. Od dzisiaj jestem tylko i aż mamą tej słynnej aktorki musicalowej, Zosi, ze spektaklu „Przerwana cisza” w Warszawskiej Operze Kameralnej.
Wczorajszą premierę przepłakałam. Zośka była rewelacyjna, nie zrobiła jednego fałszywego ruchu, nie zaśpiewała jednej fałszywej nuty. Jestem z niej tak strasznie dumna. I cały czas myślę, kiedy przestała być moją malutką, słodką Zośką, która, jak mawiał jej tato: „was just happy to be here”. Leć wysoko, najdroższa!
 

Jak widać, Zosia, choć wciąż jeszcze jest nastolatką, konsekwentnie realizuje swoje plany od ponad roku. W 2018 roku mówiła, że marzy o śpiewaniu - występ w musicalu można chyba zaliczyć do realizacji tego marzenia.

Mamie Monice tak się podobał występ córki, że już następnego dnia znowu pojawiła się na widowni.

Zobacz wideo
Więcej o: