Finalistka "Projekt Lady" w ciąży! "Trochę mi się przytyło, ale już niedługo zrzucę". Pokazała też przystojnego partnera

Dominika Wiącek, finalistka czwartej edycji "Projekt Lady", jest w ciąży. Pierwsza pociecha uczestniczki pojawi się na świecie niebawem.

Dominika Wiącek z "Projekt Lady" jest w ciąży! Oczekiwanie na przyjście na świat swojego pierwszego dziecka uczestniczka relacjonuje na Instagramie. Okazuje się, że to już prawie końcówka!

Zobacz wideo Patrycja Wieja z Projekt Lady: Rozenek mnie zabije

"Projekt Lady". Dominika Wiącek jest w ciąży

Dominika Wiącek dała się poznać widzom TVN jako uczestniczka czwartej edycji programu "Projekt Lady". Na początku show opisywana była jako "niewychowana i bezczelna" kelnerka z hotelu. Ona sama mówiła, że zwyczajnie nie obchodzi jej opinia innych ludzi, zaś jej poczucie humoru jest specyficzne. Dominika była "fanką mentorki Ireny", którą przed programem znała głównie z internetowych memów. Miała za sobą trudne dzieciństwo - bez ojca z nieobecną, pracującą za granicą matką. Z czasem przestała chodzić do szkoły i zajmowali się nią obcy ludzie.

 

W "Projekt Lady" zaszła bardzo daleko. Choć początki - jak zwykle - nie były łatwe, Dominika z każdym odcinkiem robiła postępy, co doceniały mentorki. Trafiła do ścisłego finału. Przegrała wówczas z Liubov Miruk.

Jako jedna z licznych uczestniczek programu zniknęła z radaru mediów. I wyszło jej to na dobre. Znalazła partnera i teraz spodziewa się swojego pierwszego dziecka.

Trochę mi się przytyło, ale już niedługo zrzucę - oznajmiła żartobliwie.

Dominika Wiącek lada dzień powita maluszka na świecie, jest bowiem w dziewiątym miesiącu ciąży. Wciąż jednak wspomina występ w "Projekt Lady":

Nie żałuję niczego, co tam się wydarzyło, bo gdybym czasem nie zrobiła żadnej głupoty - nie wyciągnęłabym z niej wniosków i nie przemyślałabym swojego zachowania. I choć specyficzne poczucie humoru nadal mi towarzyszy, to jednak nabrałam sporej ogłady. I choć życie nigdy nie było i nie będzie łatwe, dziś potrafię podejmować trochę doroślejsze i mądrzejsze decyzje, niż kiedyś. Wiadomo, potknięcia nadal będą mi towarzyszyć, ale człowiek uczy się całe życie, prawda? - pisała szczerze na Instagramie.

Dominika Wiącek z 'Projekt Lady' jest w ciążyDominika Wiącek z 'Projekt Lady' jest w ciąży Fot. Dominika Wiącek - Instagram

Dominice życzymy już teraz spokojnych nocy. :)