"Projekt Lady". Znamy finałowy skład. Widzowie oburzeni werdyktem: Ona powinna wygrać! Porażka jakaś...

W półfinałowym odcinku programu "Projekt Lady" z udziałem pożegnała się Iwona Sobieraj. Widzowie nie są zadowoleni z tej decyzji i nie ukrywają swojego oburzenia na oficjalnym profilu show na Instagramie.

Już w najbliższy poniedziałek widzowie dowiedzą się, która z trzech dziewczyn wygra 4. edycję programu "Projekt Lady". Szansę na wygraną mają Agata Mielcarz, Liubov Miruk i Dominika Wiącek. Jednak widzowie uważają, że zwycięstwo najbardziej należało się Iwonie Sobieraj, która odpadła w ostatnim odcinku.

KOŁO PLOTKA. Patrycja Wieja z "Projekt Lady". Zobacz, za co "Rozenek ją zabije"

Zobacz wideo

"Projekt Lady". Widzowie oburzeni decyzją mentorek

Produkcja na Instagramie podziękowała uczestniczce za udział w show:

Iwona, dziękujemy Ci za 11 odcinków wspaniałych emocji! Dziękujemy Ci, kochana, za to, że byłaś z nami. A teraz leć i spełniam swoje marzenia! - napisano.
 

Pod postem posypały się komentarze. W większości dotyczą one tego, że niesłusznie pożegnała się z programem i to właśnie ona najbardziej zasługiwała na to, żeby wygrać 4. edycję show. Oto kilka przykładowych opinii:

Nie! Miała wejść do finału zamiast Dominiki!
To była prawdziwa Lady! Super dziewczyna! Reszta przy niej wygląda szaro. Finał jak dla mnie jest już niepotrzebny.
Ona powinna być w finale! Porażka jakaś...

Niektórzy jednak i tak jej gratulują, że doszła tak daleko. Nie ukrywają, że są pod wrażeniem przemiany, jaką przeszła. A Wy co o tym uważacie? Powinna być jednak w finale?

AW