"Projekt Lady". Widzowie są przekonani, że w finale powinna wygrać Agata. Ich komentarze mówią same za siebie. "Program był ustawiony"

"Projekt Lady". Finał podzielił fanów. Większość z nich jest zdania, że powinna wygrać inna uczestniczka.

Za nami wielki finał "Projekt Lady". W ostatnim odcinku zmierzyły się ze sobą Agata Mielcarz, Dominika Wiącek i Liubov Miruk. Decyzją jurorek to właśnie ta ostatnia wygrała program. Widzowie mieli jednak inną faworytkę.

Patrycja Wieja wygrała pierwszą edycję "Projekt Lady". Pamiętacie jej udział w "Kole Plotka"?

"Projekt Lady". Burza na Facebooku

Liubov Miruk wygrała trzymiesięczne stypendium w Eurocentres Language Cambridge School w Wielkiej Brytanii. Ukrainka zdobyła sympatię widzów, jednak większość kibicowała Agacie. Zdaniem internautów to właśnie ona przeszła największą metamorfozę.

Ja uważam, że powinna wygrać Agata. Zasłużyła na to. Jej przemiana jest widoczna i bardziej się do niej przyłożyła.
Gratuluję Agacie! To ona wygrała ten program mimo wszystko!
Agatka to prawdziwa faworytka. Przemiana w motyla, klasa i wdzięk.
Moją faworytką była Agatka i to jej gratuluję - czytamy na oficjalnym profilu "Projekt Lady" na Facebooku.

Jak w większości programów rozrywkowych, pojawiły się też zarzuty, jakoby był on wyreżyserowany.

Chyba jednak program był ustawiony. Sympatyczna dziewczyna, ale nie zrobiła takiego wielkiego postępu jak Agata... - pisze rozgoryczona fanka.

Podczas finału dziewczyna zdobyła się na szczerze wyznanie. Jak przyznała, "była niepewna siebie" i "była chłopcem w ciele kobiety". Udział w "Projekt Lady" pomógł jej jednak poczuć się kobieco.

Kto był Waszą faworytką?

Więcej o:
Komentarze (59)
"Projekt Lady". Widzowie są przekonani, że w finale powinna wygrać Agata. Ich komentarze mówią same za siebie
Zaloguj się
 • Gość: Rena

  Oceniono 16 razy 12

  Agatko i Dominiko! Byłyście najlepsze! Teraz nie zmarnujcie tego! Macie wielki potencjał i wielką niepowtarzalną szansę! Powodzenia!😃

 • Gość: zosia samosia

  Oceniono 14 razy 10

  Agata tez byla moja faworytka. To bardzo niesprawiedliwe, ze nie wygrala. Zmienila sie diametralnie! Agatko, trzymam za Ciebie kciuki, zostan taka, jaka jestes teraz!!!!!!!!

 • Gość: SSSSS

  Oceniono 23 razy 9

  Wiadomo,że był ustawiony.. Biedna Ukrainka wygrała, Dla mnie to Agata była najlepsza. Ukrainka jest cwana,zreszta jak cały naród ukrainski//

 • Gość: ANKA

  Oceniono 11 razy 9

  AGATKA ZBYT NIEŚMIAŁA, LIUBOV BARDZO ODWAZNA Z KOLEI A DOMINIKA FAJNY ANGIELSKI I OBYCIE. WIEC HMMM,MOIM ZDANIEM DOMINIKA POWINNA WYGRAC. JEDNAK MYSLE ZE LIUBOV SZANSY NIE ZMARNUJE A AGATKA I TAK ODDA SIE SWOJEJ PASJI:-)

 • Gość: lipeklukas

  Oceniono 10 razy 8

  Wystarczy Wejść na profil np. Fb, ów LIUBOV i zaobaczyć, że ten program nic w niej nie zmienił. Dalej kręci dupą na scenie na koncertach disco polo. No chyba, że w przeciągu ostatniego tygodnia pousuwała filmiki z lipca itd.

 • Gość: jacek czaplicki

  Oceniono 8 razy 8

  Ostatni odcinek - bardzo słaby. Twórcom brakuje weny? Finał - wieje ustawką na kilometr. Nie to, żebym miał coś przeciwko Ukraince, ale Agata była lepsza, zwłaszcza w końcówce.

 • siwywaldi

  Oceniono 10 razy 8

  Ustawka była ewidentna, bo Lubow powinna wylecieć już w odcinku, w którym "stuknęła" się kieliszkami z jedna z mentorek i w ramach "przyjaźni, wlała jej do kieliszka część swojego soku, w którym wcześniej moczyła dziób.

  Ale mam nadzieję, że nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło i w następnych edycjach, "Projektu Lady", sponsorzy będą bardziej szczegółowo patrzeć na ręce realizatorom programu, by ich pieniądze NIE SZŁY na zamówione politycznie "ustawki" :-))

 • sosa55

  Oceniono 7 razy 7

  Dominika ma najwięcej cech,które przekonują do bycia Lady. Lubov rozkrzyczana i prosta. Duże postępy zrobiła Agata. Jednak Dominice najbliżej klasy

 • Gość: Aria

  Oceniono 11 razy 7

  Też uważam że powinna wygrać AGATA

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX