25-letnia raperka została postrzelona na imprezie. Jej piosenka to hit ostatnich miesięcy. Doceniła ją Beyonce

Megan Thee Staillon przeżyła chwile grozy. 25-letnia raperka została postrzelona w stopę.

Kilka dni temu amerykańskie media obiegła wiadomość o zatrzymaniu przez policję Tory'ego Laneza. Mundurowi zostali wezwani po tym, jak na imprezie doszło do awantury. Po przeszukaniu auta rapera okazało się, że trzyma w nim pistolet. Na miejscu obecna była popularna w ostatnim czasie raperka Megan Thee Staillon, co wywołało falę domysłów, jakoby ona też została aresztowana. 25-latka postanowiła zabrać głos i wyznała szokującą prawdę.

Megan Thee Staillon postrzelona na imprezie

W instagramowym wpisie Megan Thee Stallion zdementowała plotki o jej aresztowaniu. Przy okazji zdradziła, że została kilkukrotnie postrzelona w stopę.

Odniosłam rany postrzałowe w wyniku zbrodni popełnionej przeciwko mnie z zamiarem fizycznego zranienia - wyjaśniła.

Prosto z feralnej imprezy policjanci zawieźli ją do szpitala, gdzie przeszła operację, podczas której z jej ciała usunięto pociski. 25-latka dodała też, że czeka ją rehabilitacja. Dopiero po jej zakończeniu będzie mogła wrócić do nagrywania piosenek.

 

"Jestem straumatyzowana"

W kolejnym wpisie Megan opisała swoje samopoczucie. 25-letnia raperka odniosła nie tylko obrażenia fizyczne, ale i psychicznie. Jak sama przyznała, nie jest obecnie w najlepszej kondycji.

To może być zabawne dla was wszystkich w internecie i pewnie potraktujecie to jak kolejny śmieciowy temat do omówienia, ale to jest moje prawdziwe życie i jestem zraniona i straumatyzowana - czytamy.

Głównym podejrzanym o postrzelenie Megan Thee Stallion jest Tory Lanez. Rzecznik prasowy Departamentu Policji w Los Angeles potwierdził, że Kanadyjczyk został zwolniony z aresztu po wpłaceniu kaucji w wysokości 35 000 dolarów. Na 13 października ma zaplanowaną pierwszą rozprawę w sądzie.

Co ciekawe, Tory Lanez kilkanaście godzin był widziany w towarzystwie Kylie Jenner. Siostry Kim Kardashian nie było jednak przy strzelaninie.

 

Megan Thee Staillon - kim jest?

Megan Thee Staillon to amerykańska raperka. Swoje pierwsze teksty pisała jeszcze jako nastolatka. Szczególnie głośno zrobiło się o niej w 2020 roku, kiedy to jej piosenka "Savage" stała się viralem w mediach społecznościowych. Potencjał Megan doceniła sama Beyonce. Diwa nagrała z nią remix wspomnianego przeboju.