Była asystentka Amber oskarża ją o "kradzież" historii. "Ukradła moją rozmowę na temat przemocy seksualnej i przekręciła ją na własną"

W sprawie Johnego Deppa i Amber Heard ciągle pojawiają się nowe informacje. Tym razem głos zabrała była asystentka aktorki.

Podczas rozprawy w Sądzie Najwyższym Amber Heard została oskarżona przez swoją osobistą asystentkę o przywłaszczenie sobie jej historii o byciu ofiarą przemocy seksualnej po to, by osiągnąć własne korzyści. Fragmenty oświadczenia Kate James zostały odczytane w sądzie.

Zobacz wideo

Amber Heard oskarżona o przywłaszczenie sobie historii brutalnego gwałtu

Była asystentka zeznała, że w wieku 26 lat została brutalnie zgwałcona nożem podczas podróży po Brazylii. W oświadczeniu nie zabrakło oskarżeń względem przywłaszczenia historii przez byłą żonę Deppa. Kate twierdzi, że w 2013 roku zwierzyła się aktorce zarówno z przebiegu zdarzenia, jak i całej walki, którą stoczyła, by przezwyciężyć w sobie traumę. Dopiero teraz powiedziała o tym głośno. Przypomnijmy, że Kate James pracowała jako asystentka Amber od marca 2012 do lutego 2015 roku. Słowa Kate nie pozostawiają pytań.

Podczas przeglądania dokumentów, ku mojemu wielkiemu szokowi i konsternacji, odkryłam, że pani Heard w rzeczywistości ukradła moją rozmowę na temat przemocy seksualnej i przekręciła ją na własną historię, by czerpać z tego korzyści. To oczywiście wywołało u mnie ogromne cierpienie i oburzenie, że odważyłaby się wykorzystać najbardziej wstrząsające doświadczenie mojego życia jako własną narrację”.

Tłumacząc, dlaczego składa zeznania, Kate James oświadczyła, że jest ofiarą przemocy seksualnej, a Amber przedstawiła treść rozmowy na temat gwałtu jako własną i wykorzystała sytuację na swoją korzyść. 

Jednocześnie James powiedziała sądowi, że Heard piła ogromne ilości czerwonego wina każdej nocy. Dowodem na to miał być fakt, że co rano znajdowała puste butelki w jej domu. Przyznała, że nocami dostawała od Amber mnóstwo niespójnych wiadomości tekstowych, które wskazywały na upojenie alkoholowe. Dodała też, że Johny Depp pijał na ogół piwo bezalkoholowe, które sama mu kupowała. Aktora nazwała spokojnym, zawsze życzliwym, troskliwym i prawdziwie przyzwoitym. Przyznała też, że nigdy nie dostrzegła siniaków ani obrzęków na ciele Heard, mimo że często widywała ją półnagą.

Więcej o: