Doda w nowej stylizacji. Jej tata zapytał "co to za chłopiec?". Fani porównują do Michaela Jacksona

Doda wyleciała z kraju nagrywać "Dziewczyny z Dubaju". Wrzuciła już kilka nowy zdjęć. Według jej taty na jednym wygląda jak... chłopiec.

Doda od kilku tygodni pracuje na planie swojego filmu, "Dziewczyny z Dubaju". Gwiazda odpowiada za produkcję, a w roli reżyserki spełnia się Maria Sadowska. Artystki bardzo się polubiły i stanowią świetny duet. Na początku tego tygodnia wyleciały z ekipą do Dubaju, gdzie zrobiły niezłe wejście! Rabczewska wykonała sobie wiele zdjęć na miejscu i pochwaliła się nimi na Instagramie. Na jednym przypomina ponoć Michaela Jacksona.

POLECAMYJan Englert i Beata Ścibakówna w filmie Dody zarobią sporo. "Na Żywo" donosi, że grają tam dla córki. "Helena docenia ich piękny gest"

Zobacz wideo Doda pokazała, jak bawi się w Dubaju

Doda pozuje w chaszczach w czarnym wdzianku i kapeluszu

Do najnowszego zdjęcia Rabczewska zapozowała w ciemnym stroju, na który składał się czarny top, obcisłe spodnie, pasek Gucci, okulary oraz kapelusz. Artystka pochwaliła się fotografią rodzicom. Jej tata stwierdził, że wygląda jak chłopiec.

Mój tata, kiedy wysłałam mu to zdjęcie, odpisał: Co to za chłopiec?! Czy Wy również podzielacie ten uroczy entuzjazm odnośnie mojej stylizacji? - dopytywała.
 

Fani chyba zgadzają się z opinią pana Pawła Rabczewskiego. Według wielu internautów Dorota przypominała zmarłego w 2009 roku króla popu.

Kurczę, trochę jak Michael Jackson!
Chciałabym wyglądać jak ten chłopiec ze zdjęcia.
Kiedy zobaczyłam pierwsze stories w tej stylizacji, pomyślałam: Król Michael Jackson żyje!
Jak MJ z kapeluszem i okularami.

Czekamy na kolejne zdjęcia!

ZOBACZ TEŻDoda i Anna Lewandowska w bliźniaczych stylizacjach. Karolina Domaradzka nie ma wątpliwości, która z nich wypadła lepiej