Doda w nowej stylizacji. Jej tata zapytał "co to za chłopiec?". Fani porównują do Michaela Jacksona
Doda od kilku tygodni pracuje na planie swojego filmu, "Dziewczyny z Dubaju". Gwiazda odpowiada za produkcję, a w roli reżyserki spełnia się Maria Sadowska. Artystki bardzo się polubiły i stanowią świetny duet. Na początku tego tygodnia wyleciały z ekipą do Dubaju, gdzie zrobiły niezłe wejście! Rabczewska wykonała sobie wiele zdjęć na miejscu i pochwaliła się nimi na Instagramie. Na jednym przypomina ponoć Michaela Jacksona.
Doda pozuje w chaszczach w czarnym wdzianku i kapeluszu
Do najnowszego zdjęcia Rabczewska zapozowała w ciemnym stroju, na który składał się czarny top, obcisłe spodnie, pasek Gucci, okulary oraz kapelusz. Artystka pochwaliła się fotografią rodzicom. Jej tata stwierdził, że wygląda jak chłopiec.
Mój tata, kiedy wysłałam mu to zdjęcie, odpisał: Co to za chłopiec?! Czy Wy również podzielacie ten uroczy entuzjazm odnośnie mojej stylizacji? - dopytywała.
Fani chyba zgadzają się z opinią pana Pawła Rabczewskiego. Według wielu internautów Dorota przypominała zmarłego w 2009 roku króla popu.
Kurczę, trochę jak Michael Jackson!
Chciałabym wyglądać jak ten chłopiec ze zdjęcia.
Kiedy zobaczyłam pierwsze stories w tej stylizacji, pomyślałam: Król Michael Jackson żyje!
Jak MJ z kapeluszem i okularami.
Czekamy na kolejne zdjęcia!
-
Jej ojciec ma majątek o wartości 15 miliardów złotych. Kim jest Karolina Sołowow, córka najbogatszego Polaka?
-
Stanisław Wolski nie żyje. 72-letni aktor grał m.in. w "Świecie według Kiepskich"
-
Anna Nowak-Ibisz jest zaskoczona zaręczynami Krzysztofa Ibisza. "Nie spodziewała się takiego obrotu spraw" [PLOTEK EXCLUSIVE]
-
Anna Czartoryska-Niemczycka ćwiczy, a w tle jej sypialnia. Wieje luksusem? Wręcz przeciwnie!
-
Duża metamorfoza Beaty Chmielowskiej-Olech. Takiej fryzury jeszcze nie miała. "Myślałem, że to Taylor Swift"
- Agnieszka Dygant tłumaczy się z większych ust. "Są automatycznie wypchętnie". Powiedziała też o botoksie i wypełniaczach
- Horoskop dzienny - 27 lutego (Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)
- Beyonce ma idealny kształt twarzy, oczy, brwi i usta. Ariana Grande też jest bliska perfekcji. Kto jeszcze? Naukowcy obliczyli
- Ile zarabia prezes TVP Jacek Kurski? Przez lata zgarnął kilka milionów. Jeden z polityków to sprawdził
- "Ślub od pierwszego wejrzenia". Iga wierzy, że program odmieni jej życie. "Mężu, nie zrezygnuj". Polały się łzy