Dorota Wróblewska broni wyglądu Małgorzaty Trzaskowskiej. "Nie gra roli modnisi, która ma przypodobać się światu"

Dorota Wróblewska oceniła wygląd Małgorzaty Trzaskowskiej. Subtelnie wbiła też szpilę Ilonie Łepkowskiej, która wcześniej skrytykowała wygląd żony Rafała Trzaskowskiego.

Po wieczorze wyborczym wiele osób dyskutowało o wizerunkach żon kandydatów na prezydenta. W Pułtusku na scenie zaprezentowała się Agata Duda, a w Warszawie Małgorzata Trzaskowska. Ilona Łepkowska pokusiła się o ocenę stylizacji pań z wieczoru wyborczego. W rozmowie z Wirtualną Polską wyznała, że stylizacja Małgorzaty Trzaskowskiej była nieodpowiednia do sytuacji. Nic więc dziwnego, że po tych słowach w sieci zawrzało. Wiele osób krytykowało wypowiedź Łepkowskiej, lecz były też głosy, które się z nią zgadzały. Teraz swoją opinię wygłosiła specjalistka ds. wizerunku Dorota Wróblewska.

Zobacz także: Ilona Łepkowska oceniła stylizację Trzaskowskiej z wieczoru wyborczego. Oberwało jej się. Pochwaliła Dudę

Dorota Wróblewska broni stylizacji Małgorzaty Trzaskowskiej

Dorota Wróblewska zamieściła w mediach społecznościowych obszerny wpis, w którym odniosła się do słów Łepkowskiej. Oceniła stylizację Trzaskowskiej jako lekką i swobodną.

No to może się wypowiem jako "pani od mody". Od lat zajmuje się budowaniem wizerunku, czyli strategią "marki''. Marką jest nie tylko firma, ale i człowiek. Każdy z nas jest marką. Nie ma nic gorszego niż bycie kimś, kim nie jesteśmy. Małgorzata Trzaskowska i jej fryzura. To prawda, nie widzimy przebrania i weselnej fryzurki. Na szczęście. Lekka, naturalna, swobodna fryzura. Stylizacja bez zadęcia i wielkich starań. Widać jest zmęczenie, napięcie i stres, który w tym przypadku jest naturalnym stanem. Osobiście wolę więcej naturalności niż fryzurę na pokaz z unoszącym się w powietrzu lakierem do włosów - czytamy w poście.

Następnie Wróblewska doceniła skromność żony Rafała Trzaskowskiego i wygląd, który wskazuje na to, że nie stał za nią sztab specjalistów.

Wolę skromność, która jest atrakcyjna tylko wtedy, gdy jest prawdziwa, bez ustawki i sztabu pomocników w kreowaniu wizerunku. Małgorzata Trzaskowska nie gra w serialu. W tym przypadku nie gra roli modnisi, która ma przypodobać się światu. Jest jak jest. Brawo za naturalność! - dodała.

A Wy, z którą opinią się zgadzacie?

Zobacz wideo Zobacz, jak wyglądała Małgorzata Trzaskowska podczas wieczoru wyborczego
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.