Rafał Trzaskowski zdradził, kiedy zrozumiał, że Gosia to kobieta jego życia. Jej odczucie było zupełnie inne! Nie kryła zaskoczenia

Rafał i Małgorzata Trzaskowscy nagrali krótki film, w którym opowiedzieli o swoim małżeństwie. Jak się okazuje nawet po 18 latach pewne wyznania wciąż mogą zaskoczyć.

Kampania trwa w najlepsze. Już 12 lipca odbędzie się druga tura wyborów i prawdopodobnie tego dnia dowiemy się, kto zostanie prezydentem kraju. Rafał Trzaskowski jeździ po całej Polsce, a u jego boku często stoi Małgorzata Trzaskowska, która również zaangażowała się w kampanię. Wprost przyznała, że jeśli jej mąż wygra wybory, to nie chce być milczącą pierwszą damą. Ostatnio zgodne małżeństwo nagrało wspólny film, w którym opowiedzieli o swoim związku. W niektórych momentach sami byli zaskoczeni!

Rafał i Małgorzata Trzaskowsscy opowiedzieli o małżeństwie

Na oficjalnym profilu na Facebooku Rafała Trzaskowskiego pojawiło się wideo, w którym kandydat na prezydenta i jego żona zdradzili między innymi, jak wyglądały początki ich miłości. Małgorzata przyznała, że była to dla niej miłość od pierwszego wejrzenia. Kiedy tylko zobaczyła Rafała od razu wiedziała, że to ten jedyny.

Zobaczyłam Rafała na samym końcu trawnika i wpadła mi taka zabawna myśl do głowy - "O, to będzie mój mąż!". Jeszcze wtedy w ogóle się nie spotykaliśmy, nie znaliśmy, więc to była pierwsza myśl, która pojawiła mi się w głowie, którą tak naprawdę sama wyśmiałam, bo pomyślałam sobie - "O co chodzi?" - mówiła.

Okazuje się, że u kandydata na prezydenta było zupełnie inaczej. Zrozumiał, że Gosia to kobieta jego życia w momencie... ceremonii zaślubin.

Ja sobie tak nie pomyślałem - dodał ze śmiechem Rafał.
A Ty kiedy zrozumiałeś, że Gosia to kobieta Twojego życia? - zapytała osoba odpowiedzialna za wywiad.
W kościele jak ksiądz celebrował - odpowiedział.

Rafał i Małgorzata TrzaskowscyRafał i Małgorzata Trzaskowscy facebook/rafal.trzaskowski

Małgorzata zapytała ze zdziwieniem:

Przed ołtarzem?
No, a gdzie - odparł, śmiejąc się. - Pomyślałem sobie już nie ma wyjścia.

Materiał jest krótki, zabawny, ale bardzo wzruszający. Całość możecie obejrzeć na Facebooku Rafała Trzaskowskiego. Przypominamy - 12 lipca odbędzie się druga tura wyborów prezydenckich. My będziemy głosować, a Wy?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.