Ilona Łepkowska oceniła stylizację Trzaskowskiej z wieczoru wyborczego. Oberwało jej się. Pochwaliła Dudę

Ilona Łepkowska wypowiedziała się na temat stylizacji żon kandydatów na prezydenta. Małgorzacie Trzaskowskiej chyba zrobi się przykro.

12 lipca Polacy wybrali prezydenta na kolejną kadencję. Przez najbliższe pięć lat głową państwa będzie Andrzej Duda, który pokonał Rafała Trzaskowskiego zaledwie 422 tysiącami głosów. Każdy z panów czekał na wyniki na specjalnie zorganizowanym wiecu. Politykom towarzyszyli partyjni koledzy, wyborcy i rodzina. W Pułtusku na scenie zaprezentowała się m.in. Agata Duda, a w Warszawie Małgorzata Trzaskowska. O ocenę ich stylizacji z wieczoru wyborczego pokusiła się Ilona Łepkowska.

Zobacz wideo Ilona Łepkowska ma żal do Małgorzaty Kożuchowskiej? "Przykro, że nie usłyszałam tego od niej"

Ilona Łepkowska ocenia stylizację Małgorzaty Trzaskowskiej

Najpopularniejsza polska scenarzystka wyznała w rozmowie z Wirtualną Polską, że bardzo podoba jej się wizerunek, jaki wykreowała sobie żona prezydenta Warszawy. Mimo to uważa, że lepiej w niedzielny wieczór prezentowała się Pierwsza Dama.

Mnie się bardzo podoba Małgorzata Trzaskowska. Ok, ale powiem tak, po głupstwie, po takiej drobnej rzeczy (...) Pani prezydentowa Agata Duda wystąpiła w eleganckiej sukni i myślę, że dla większości była uczesana, miała głowę od fryzjera. Dla większości społeczeństwa to jest właśnie wizerunek pierwszej damy - oceniła.

Łepkowska stwierdziła, że Trzaskowska wyglądała w porządku, ale niestety nie odpowiednio do okazji. 

Natomiast Małgorzata Trzaskowska, która oczywiście jeżdżąc w kampanii, mogła jeździć w balerinkach i t-shirtach, tak samo ubrała się na wieczór wyborczy. Myślę, że wiele osób oglądając ją, pomyślało: "Kurczę, no zaraz, no ona się nawet nie uczesała dokładnie, te włosy niespięte. Jak ona wygląda? Nie no, my potrzebujemy kogoś takiego eleganckiego jak prezydentowa Dudowa" - dodała.

Cóż, może po prostu Małgorzata Trzaskowska preferuje casualowy styl? Trzeba jednak przyznać, że Agata Duda prezentowała się w jasnej kreacji bardzo dostojnie. 

ZOBACZ TEŻ: Agata Duda zaliczyła wpadkę podczas wieczoru wyborczego w Pułtusku. Wyrwała się do mikrofonu. Interweniował prezydent

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.