Paulina Smaszcz pokazała partnera. To ich pierwsze wspólne selfie! "Kocham i jestem kochana"

Rafał Krauze zadebiutował na Instagramie Pauliny Smaszcz. Celebrytka pochwaliła się zdjęciem z ukochanym i przyjaciółką.

Paulina Smaszcz chyba nie lubi być singielką. Mimo że kilka miesięcy temu wzięła rozwód z Maciejem Kurzajewskim po 24 latach małżeństwa, dziś jej serce znów jest zajęte. Już w maju informowaliśmy, że celebrytka znalazła nową miłość. Teraz sama postanowiła się nią pochwalić. Na jej instagramowym profilu pojawiło się selfie z Rafałem Krauze u boku. Towarzyszyła im również rudowłosa przyjaciółka Pauliny.

POLECAMYPaulina Smaszcz-Kurzajewska zdradziła, jak wygląda jej relacja z Maciejem Kurzajewskim. "Rano dzwoni, czy zjemy razem śniadanie"

Zobacz wideo Justyna Żyła o reakcji dzieci na rozwód

Paulina Smaszcz pozuje z partnerem. Widać, że jest szczęśliwa

Po kilku tygodniach spekulacji, Paulina Szmacz w końcu potwierdziła, że jej serce jest zajęte. Była żona Macieja Kurzajewskiego zapozowała do selfie z ukochanym, Rafałem Krauze. Pokusiła się też o napisanie pięknych słów pod najnowszym postem na Instagramie.

W dojrzałości, z doświadczeniami, z bagażem, z refleksyjnością, z wyrzeźbionym i wydrapanym patentem na spełnienie, oddanie, lojalność, szacunek, przychodzi wyraźne rozumienie, czym jest przyjaźń i miłość. Wdzięczna kocham i jestem kochana - wyznała.
 

Pod ujęciem nie zabrakło miłych komentarzy. Widać, że związek uskrzydlił Paulinę i jest bardzo szczęśliwa.

Pięknie jak zawsze!
Wystarczy panią zobaczyć i dzień staje się piękniejszy!

Cóż, nie pozostaje nam więc nic innego, jak tylko życzyć zakochanym wszystkiego, co najlepsze i czekać na więcej romantycznych zdjęć!

ZOBACZ TEŻ: Paulina Smaszcz zmaga się z ciężką chorobą. "Walczę każdego dnia, żeby nie bolało, żeby niedowład nie wrócił"

Więcej o: