Eliza Trybała z mężem na weselu. Celebrytka wiedziała, jak się ustawić do zdjęcia, by zachwycić nogami. "Sukienka petardziocha"

Eliza Trybała wraz z mężem wybrała się na wesele. Celebrytka pochwaliła się zdjęciami z imprezy na instagramowym profilu.

Elizę Trybałę widzowie poznali w pierwszym sezonie programu "Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy", który zadebiutował na antenie MTV w 2013 roku. Aspirująca na gwiazdę celebrytka miała wówczas bardzo rozjaśnione włosy i przesadzała z wycieczkami do solarium. Nie spodziewała się chyba jednak, że na planie reality show poznał przyszłego męża, Pawła "Trybsona" Trybałę. Para szybko zrezygnowała z udziału w show, ponieważ Eliza zaszła w ciążę. Kilka lat później powitali na świecie drugą córkę. Mocno się zmienili, a o prywatnym życiu opowiadają na Instagramie. Ostatnio zakochani bawili się na weselu.

Zobacz wideo Eliza pokazała nagranie z wesela. Co za pocałunek!

Eliza Trybała bawi się z Trybsonem na weselu

Eliza Trybała i Trybson miniony weekend spędzili na weselu. Para zrelacjonowała imprezę na InstaStories, a celebrytka pochwaliła się nawet kilkoma zdjęciami na swoim profilu.

Hej wesele! - ekscytowała się.

Trybała postawiła na krótką sukienkę z licznymi frędzlami. Wyglądała wręcz jak latynoska gwiazda, która prawdopodobnie świetnie zatańczyłaby sambę. Eliza doskonale wiedziała, jak ustawić się do zdjęcia na specjalnie przygotowanej ściance, by zachwycić internautów zgrabnymi nogami.

 

Fani nie szczędzili miłych słów.

Oglądam was wiele lat. Dorastaliście na oczach wielu widzów. Super, że Wam się udało. Śliczna z Was para i fajna rodzinka. Brawo Wy.
Bosko wyglądałaś! Sukienka petardziocha!
Elizka, no Ty masz takie nogi. Petarda!

Zgadzamy się!

ZOBACZ TEŻ: Eliza Trybała zostawiła córki same tylko na chwilę. Pochwaliła się zabawnym nagraniem. "Wiedziałam, że nie wytrzymają"

Więcej o:
Copyright © Agora SA